Dom Dostępny 2021

Warunki techniczne dla domu stawiają budynkom coraz większe wymagania - aż po dom zeroenergetyczny w 2021 r. Pytamy ekspertów o praktyczne rady, jaki dom budować, jak ogrzewać?

Nowe wymagania dla domu jednorodzinnego od 2017 r. Co warto wiedzieć?

Autor:Andrzej T. Papliński| 02.05.2015| 4:14

O ile zwiększy się grubość izolacji na ścianach, w dachu? Czy okna mają być dwuszybowe, czy trzyszybowe? Dlaczego trudniej będzie ogrzewać dom wyłącznie gazem lub prądem? Czy w domu powinna już być wentylacja mechaniczna? Odpowiada dr Konrad Witczak z firmy Rockwool.

Kraj produkcji: Polska
Średnia ocena:
5,0
Komentarze: 0

TAGI: ocieplenie budynku, ocieplenie dachu, okna energooszczędne

Inne serie tematyczne

Filmy wideo w Muratordom.pl. Tylko u nas najlepsze filmy instruktażowe i ciekawe filmy dotyczące budowy domu jednorodzinnego, urządzania wnętrz, instalacji i ogrzewania. Oglądaj online filmiki nie tylko dla osób mających dom, ale też dla właścicieli mieszkań. Nasze poradniki wideo pomogą ci zbudować ścianki gipsowo-kartonowe, wykonać instalację grzewczą, przeprowadzić remont domu czy mieszkania. Filmowi eksperci wyjaśnią zawiłości prawa budowlanego i inne przepisy prawne. Filmy instruktażowe z kategorii Dom to również dobre pomysły na świąteczną dekorację domu i ozdoby na co dzień. Tylko u nas darmowe i praktyczne porady video online na każdy temat związany z domem, jego budową, remontem i urządzaniem wnętrz.