| muratordom.pl » Hager - informacje dla inwestorów indywidualnych » One.platform - innowacyjny system w świecie instalacji elektrycznych

One.platform - innowacyjny system w świecie instalacji elektrycznych

One.platform to system opierający się na jednym mechanizmie gniazd i jednym mechanizmie łączników, które można doposażyć w dowolny sposób. Na ten sam mechanizm można założyć elementy wierzchnie z różnych serii osprzętu Berker by Hager. Jakie daje korzyści?

Korzyści płynące z one.platform - dla klientów

One.platform to korzyść zarówno dla inwestora, elektroinstalatora, jak i dystrybutora osprzętu Hager. Na początku inwestycji użytkownik końcowy - inwestor może założyć same mechanizmy, a po ostatecznym projekcie aranżacji wnętrza, dokonać wyboru serii osprzętu i koloru. Wszystkie elementy pasujące do one.platform, takie jak ramki, klawisze czy elementy centralne gniazd, sprzedawane są oddzielnie. Kolejną korzyścią jest możliwość wymiany osprzętu przy minimalnych kosztach. Kiedy za kilka lat przyjdzie pora na zmiany aranżacyjne w mieszkaniu, można będzie na własną rękę wymienić osprzęt, wykorzystując te same mechanizmy Berker by Hager. Jedyną czynnością, którą trzeba będzie wykonać, to założenie nowych ramek o wybranej fakturze lub kolorze z dowolnej serii. Nawet wtedy nie ma potrzeby kupowania nowego mechanizmu, co stanowi dużą oszczędność pieniędzy dla inwestora.

WAŻNE

W związku z wprowadzeniem na rynek nowego systemu, zmianie uległy numery katalogowe mechanizmów łączników, klawiszy do serii Berker B.Kwadrat oraz numery gniazd zasilających. Teraz kompletne gniazdo to trzy produkty: mechanizm, element centralny i ramka, czyli trzy numery katalogowe. Wszystkie zmiany zostały uwzględnione w konfiguratorze osprzętu dostępnym na stronie hager-konfigurator.pl/app. Program sam generuje numery katalogowe wybranego osprzętu, wskazuje listę elementów wraz z cenami netto. Wycenę bądź listę produktów wraz z numerami można wydrukować, zapisać w formacie pdf czy excel, wysłać pocztą elektroniczną.

Autor: Hager

Korzyści płynące z one.platform - dla instalatorów

Montując instalację, wykonawca nie czeka na decyzję inwestora. Może montować mechanizmy gniazd i łączników, a klient później spokojnie dokonuje wyboru serii i koloru. Na samym końcu, już po malowaniu, instalator zakłada wybrane przez klienta elementy wierzchnie na mechanizmy. Dzięki one.platform ramki i klawisze nie leżą na budowie, nie gubią się i nie brudzą. Ważne są też korzyści dla dystrybutorów. Dzięki rozwiązaniu opierającemu się na jednym mechanizmie, hurtownia zmniejsza wartość magazynu przy jednoczesnym poszerzeniu oferty. Teraz wystarczy trzymać na stanie jeden mechanizm one.platform oraz elementy centralne do wybranych serii osprzętu Berker by Hager.

Mechanizmy stosowane do tej pory jeszcze przez kilka lat będą przetrzymywane w magazynach i dostępne dla inwestorów w celach serwisowych. Natomiast u dystrybutorów firmy Hager cały dotychczasowy osprzęt został wymieniony.

Przeczytaj dodatkowo:
Rozdzielnice elektryczne do pomieszczeń o...

Sprawdź nowoczesne rozwiązania przeznaczone do ochrony aparatów i instalacji. Gdzie można zastosować...

Jak zabezpieczyć instalację elektryczną na...

Zewnętrzna instalacja elektryczna musi spełniać przede wszystkim wymagania szczelności i trwałości....

Gniazda i włączniki elektryczne – rewolucyjne...

Pierwsze rozwiązanie konstrukcyjne mechanizmów i łączników na rynku. Rewolucja polega na...

Pięciorzędowa rozdzielnica podtynkowa –...

Rozdzielnica elektryczna w konfiguracji 5-rzędowej z 60 miejscami na aparaty modułowe. Osprzęt...

Zaprojektuj osprzęt elektroinstalacyjny w swoim...

Zaprojektuj osprzęt elektroinstalacyjny w ekspresowym tempie. Wypróbuj konfigurator i wybierz gniazdka...

Konfigurator osprzętu Berker by Hager – nowe...

Konfigurator osprzętu pozwala na zaprojektowanie osprzętu, który jest niezbędny dla prawidłowego...

sponsor artykułu
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.