| muratordom.pl » Wnętrza » Wnętrza a znak zodiaku » Wnętrza dla Lwa - blask luksusu. Zobacz, jak urządzić pokój zgodnie z Twoim znakiem zodiaku

Wnętrza dla Lwa - blask luksusu. Zobacz, jak urządzić pokój zgodnie z Twoim znakiem zodiaku

Lew lubi błyszczeć, a przy tym ma zamiłowanie do rzeczy luksusowych. Dlatego też wnętrza, w których Lew przebywa najchętniej, charakteryzuje blask złota i kryształów, a także przepych. Osoby, którym patronuje ten znak zodiaku, stawiają przede wszystkim na dekoracyjne meble i materiały wykończeniowe.

Lew to indywidualista - ta cecha jego charakteru przejawia się nie tylko w życiowych wyborach, lecz także w wystroju wnętrza osób spod tego znaku. I tak jak za wszelką cenę chce zabłysnąć w towarzystwie, tak też jego otoczenie powinno być pełne blasku i luksusu. Lwy dobrze się czują w przestronnych, reprezentacyjnych, bogato oświetlonych, a zarazem wygodnych wnętrzach, ba - nawet nieduży pałac byłby miły ich sercu!

Królewskie lśnienie

Ponieważ Lew to dusza towarzystwa (jest pogodny i dowcipny), osoby urodzone w tym znaku zodiaku lubią mieć w domu duży stół, przy którym chętnie przyjmują gości i urządzają przyjęcia. W domu Lwów dobrym pomysłem jest także otwarta kuchnia z wyspą - muszą one bowiem być doceniane przez otoczenie, mieć widownię, która ich oklaskuje na każdym kroku, także podczas kulinarnych eksperymentów.

Kolory, w których najlepiej czują się Lwy, to pełne przepychu złoto, purpura i dostojna z natury czerń. Urządzając wnętrza, najchętniej wybierają materiały drogie, wręcz luksusowe, które wzbudzą zachwyt otoczenia. Kamień, skóra, kryształ to dla nich żadna ekstrawagancja, tak samo jak bogato rzeźbione meble, w których najważniejszy jest aspekt dekoracyjny. 

Zaborczość i namiętność Lwów sprawia, że dużą wagę przykładają one także do urządzania sypialni. Nie mają nic przeciwko szerokiemu łóżku z baldachimem czy wysokim pikowanym zagłówkiem czy dużym lustrom na ścianach alkowy.

Dołącz do nas i bądź na bieżąco

Tuznajdziesz
Porównaj
Przeczytaj dodatkowo:
Wnętrza dla Panny - praktyczne, z egzotyczną...

Panna jako osoba praktyczna i dokładna nie daje się porwać szaleństwom w zakresie aranżacji wnętrz, dlatego...

Wnętrza dla Ryb - z miłości do sztuki. Zobacz,...

Styl Ryb jest pełen subtelności, seksapilu i tajemnicy. Ponieważ osoby, którym patronuje ten znak zodiaku, są...

Wnętrza dla Byka - solidna klasyka. Zobacz...

Byk - domator ceniący tradycję, klasykę i ustabilizowany tryb życia - będzie szczęśliwy, mogąc się na co...

Wnętrza dla Wagi - symetria i porządek. Zobacz...

Osoby urodzone w znaku Wagi kochają zabawę i odpoczynek, a także robienie zakupów. Ponadto lubią być modne....

Wnętrza dla Wodnika - spoglądając w przyszłość....

Wodnik - perspektywicznie myślący samotnik - nie czuje się dobrze wśród starych mebli z bogatą przeszłością....