Wnętrza dla Bliźniąt - wieczna zmienność. Co w urządzaniu wnętrz jest ważne dla Bliźniąt

Kolorowe wnętrza dla Bliźniąt
Autor: Michał Skorupski; stylizacja: Agnieszka Wrodarczyk/HAPPY PLACE Bliźniaki dobrze się czują w różnych stylach, więc eklektyzm jest tu mile widziany

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt (21 maja - 21 czerwca) nieustannie gonią za nowymi przeżyciami, dlatego wystrój ich wnętrz zmienia się bez przerwy. Szybko się nudzą, nawet swoimi pomysłami, dlatego też nie mają jednego ulubionego stylu w aranżacji wnętrz.

Wnętrza Bliźniąt bez przerwy się zmieniają - tak częste metamorfozy osoby spod tego znaku zawdzięczają przede wszystkim swojej kreatywności i trudnej do zaspokojenia potrzebie nowych wrażeń i doznań.

Pomysłowo i indywidualnie

Aby uleganie coraz to nowym wnętrzarskim pokusom nie zachwiało domowym budżetem Bliźniąt, warto im zaproponować kreatywny miszmasz w urządzaniu wnętrz. Polega on na łączeniu rzeczy, które już stały się częścią domowego dobytku, nie zaś na kupowaniu nowych.

Dobrym pomysłem są przedmioty przezroczyste - staną się doskonałym tłem dla eksperymentów kolorystycznych i stylistycznych. W zakresie stylu trudno wskazać jeden konkretny, w którym dobrze się czują Bliźniaki. Jest to raczej eklektyzm, nazywany przez niektórych nawet bałaganiarstwem, pełen dodatków, które nadają wnętrzom Bliźniaków indywidualny charakter. Osoby spod tego znaku nie boją się tabliczek, plakatów, afiszów, fototapet ani innych nowatorskich ozdób wyrażających ich indywidualizm i absolutny luz.

Zobacz propozycje wnętrz dla pozostałych znaków zodiaku:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie
KOMENTARZE
Paloma
|

zgadzam sie z wszystkimi w/w bliźniakami.jestem nieco wiekowym bliźniakiem ale ja sama ani nikt z mojego otoczenia nie wskazałby na ten misz masz niby bliźniaka.Pozdrawiam.

Eleonora
|

jestem Bliźniakiem i oszalałam bym w proponowanych wnętrzach, za dużo żółci- skupiam się we wnętrzu gdzie zastosowałam komody z wikliny, korek na ścianie w sypialni wokół łóżka, kolory kremowe, jakiś akcent żywszy. Zgadzam się z Gosią- Bliźniak lubi wokół siebie harmonię, ma ogromne wyczucie koloru, ma świetny gust zarówno w wystroju domu jaki w ubiorze, makijażu- Bliźniak to znak Powietrza, Patron Merkury- i tym chyba się kierowali "fachowcy" określając wnętrze dla Bliźniaka

Gośka
|

Jak powyżej - jestem Bliźniakiem i nie lubię chaosu oraz denerwującej pstrokacizny. W moich wnętrzach jest harmonia i umiar we wszystkim. Żadne wściekłe kolorki i pomieszanie z poplątaniem. Kto w ogóle wymyślił, że Bliźniak jest pozbawionym gustu, wiecznie znudzonym bałaganiarzem?!

heniau
|

Niestety ta pstrokacizna ani w czsci nie przyponina mnie. lubię biełe sciany ,obrazy pasujące do stylu mebli -retro .

asia
|

chcę napisać to samo co pani wyżej totalna bzdura jestem bliźniakiem, cenie sobie minimalizm, nienawidzę plakatów ,naklejek i innego badziewia. uwielbiam gładkie ściany stonowane kolory i jak naj mniej ozdób

Małgorzata
|

Wybaczcie ale to totalna bzdura,jestem zodiakalnym bliźniakiem a salonik w moim domu wygląda przez ostatnie 13 lat tak samo,pozdrawiam