Wnętrza dla Lwa - blask luksusu. Zobacz, jak urządzić pokój zgodnie z Twoim znakiem zodiaku

Wnętrze dla Lwa
Autor: Celestyna Król; projekt: Joanna Kiryłowicz,; stylizacja: Marynia Mos We wnętrzu godnym Lwa nie może zabraknąć ani oryginalnych mebli ani wysumiblowanych elementów dekoracyjnych

Lew lubi błyszczeć, a przy tym ma zamiłowanie do rzeczy luksusowych. Dlatego też wnętrza, w których Lew przebywa najchętniej, charakteryzuje blask złota i kryształów, a także przepych. Osoby, którym patronuje ten znak zodiaku, stawiają przede wszystkim na dekoracyjne meble i materiały wykończeniowe.

Lew (22.07-22.08) to indywidualista - ta cecha jego charakteru przejawia się nie tylko w życiowych wyborach, lecz także w wystroju wnętrza. I tak jak za wszelką cenę chce zabłysnąć w towarzystwie, tak też jego otoczenie powinno być pełne blasku i luksusu. Lwy dobrze się czują w przestronnych, reprezentacyjnych, bogato oświetlonych, a zarazem wygodnych wnętrzach, ba - nawet nieduży pałac byłby miły ich sercu!

Zobacz galerię zdjęć: Wnętrza dla Lwa - inspiracje

Królewskie lśnienie

Ponieważ Lew to dusza towarzystwa (jest pogodny i dowcipny), osoby urodzone w tym znaku zodiaku lubią mieć w domu duży stół, przy którym chętnie przyjmują gości i urządzają przyjęcia. W domu Lwów dobrym pomysłem jest także otwarta kuchnia z wyspą - muszą one bowiem być doceniane przez otoczenie, mieć widownię, która ich oklaskuje na każdym kroku, także podczas kulinarnych eksperymentów.

Kolory, w których najlepiej czują się Lwy, to pełne przepychu złoto, purpura i dostojna z natury czerń. Urządzając wnętrza, najchętniej wybierają materiały drogie, wręcz luksusowe, które wzbudzą zachwyt otoczenia. Kamień, skóra, kryształ to dla nich żadna ekstrawagancja, tak samo jak bogato rzeźbione meble, w których najważniejszy jest aspekt dekoracyjny. 

Zaborczość i namiętność Lwów sprawia, że dużą wagę przykładają one także do urządzania sypialni. Nie mają nic przeciwko szerokiemu łóżku z baldachimem czy wysokim pikowanym zagłówkiem czy dużym lustrom na ścianach alkowy.

Zobacz propozycje wnętrz dla pozostałych znaków zodiaku:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie
KOMENTARZE
:)
|

Ja jestem zodiakalnym lwem. Na tych zdjęciach nie wszystko mi się podoba. Zwłaszcza mały telewizor w salonie. W sypialni nie potrzebuję takiego łóżka. Nie podoba mi się też biały kolor na ścianach. Generalnie uważam, że jak coś jest niepraktyczne to jest zbędne.

Zosia
|

ja w zasadzeie inspirację czerpię z mieszkanioweinspiracje.pl :) gorąco polecam, tam to kazde wnetrze jest super :)