Wnętrza dla Barana - energetyczna mieszanka. Jaki styl pasuje do tego znaku zodiaku

Salon dla Barana
Autor: Marta Behling/Pion Poziom; projekt: Renata Błaźniak/Renee's Interior Design, stylizacja: Marta Behling/Pion Poziom Taka kolorystyka i nowoczesne wnętrze to strzał w dziesiątke dla osób spod znaku Barana

Barany mają w sobie niezmierzone pokłady energii, wiecznie za czymś gonią, a przy tym szybko się nudzą. Dlatego też odnajdują się we wnętrzach pełnych energetycznych kolorów, które dodatkowo podsycają wojowniczość osób urodzonych pod znakiem Barana. Zobacz, jakie wnętrza spodobają się Baranom!

Baran jest pierwszym ze znaków zodiaku (21 marca - 19 kwietnia) i dlatego określany jest jako symbol początku. Osoby spod tego znaku  - jako niezwykle samodzielne i nieznoszące wykonywania niczyich poleceń ani instrukcji - w urządzaniu domu raczej nie korzystają z pomocy architekta, traktują to bowiem jako wyzwanie dla siebie. A ponieważ świetnie się orientują w aktualnych trendach, ich wnętrza często się zmieniają - również dlatego, że Barany szybko się nudzą.

Zobacz galerię zdjęć: Wnętrza dla Barana - inspiracje

Baran: jaki styl wnętrza?

Aby wystrój wnętrz Barana odpowiadał jego temperamentowi, powinny się w nim znaleźć meble i sprzęty, które łatwo będzie przestawić, najlepiej meble mobilne, a także takie ze zmienianymi obiciami. Takie wymagania spełniają często nowoczesne lekkie meble o prostych formach, również meble modułowe, a także nowatorskie materiały wykończeniowe - na przykład pleksi.

Tam, gdzie przebywa Baran, zawsze musi się coś dziać - zmiana układu mebli czy kolorów ścian u osób spod tego znaku są na porządku dziennym. Kreatywność i pomysłowość Barana podsycają pobudzające kolory wnętrz - świetnie się sprawdzą ogniste czerwienie, oranże i żółcienie.

Zodiakalne Barany lubią rywalizację, ogromny entuzjazm wzbudza też w nich uprawianie sportu, ponadto cechują się niespożytą witalnością. Dlatego też - jeśli jest taka możliwość - warto, by w ich domu znalazło się miejsce do ćwiczeń czy choćby niewielki kącik na rowerek treningowy. optymalnym rozwiązaniem jest oczywiście osobny pokój fitness lub siłownia.

Zobacz propozycje wnętrz dla pozostałych znaków zodiaku:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie
KOMENTARZE
Ola Nowakowska
|

aww ja wybrałam wlasnie szarosci od magnata - wyszlo extra! do tego granatowe fotele i maly szklany stolik. jesli chodzi o farbę - super kryje i nie chlapie podczas malowania, polecam wszystkim zabieganym :) i odporny na plamy!