Wnętrza dla Strzelca - wiecznie na walizkach. Zobacz, jak urządzić dom dla poszukiwacza przygód

salon
Autor: Piotr Mastalerz; stylizacja: Michał Gujalski Salon godny podróżnika. Znajdziemy w nim elementy boho

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia) to niespokojny duch - wiecznie w ruchu, ciekawy świata i żądny przygód. Z wojaży przywozi liczne inspiracje wnętrzarskie, dlatego też wystrój jego domu musi być na nie przygotowany. Nie warto mu zatem proponować jednej konkretnej stylistyki - raczej neutralne barwy i elementy wyposażenia, które łatwo zmienić.

Wieczne wakacje

Strzelec najchętniej cały wolny czas spędzałby w namiocie, tropikach czy na egzotycznych wyprawach, dlatego też raczej nie przywiązuje dużej wagi do wystroju wnętrz. Rada dla osób urodzonych w tym znaku zodiaku to dobra neutralna baza: białe ściany i proste, lekkie meble. Wśród nich znakomicie odnajdą się dodatki do wnętrz kupowane pod wpływem impulsu - skrzynie, kufry czy pamiątki z podróży, z których każda nawiązuje do innej stylistyki.

Ponieważ urządzanie wnętrz szybko znuży Strzelca, wystrój jego domu jest raczej dowolny. Nie dla niego koronki, falbanki i starocie. Strzelca uwodzi jednak potęga kolorowych dodatków, dlatego jego wnętrza to raczej barwna, energetyczna mieszanka. Efekt? Lekka, zaskakująca aranżacja wnętrza z przymrużeniem oka.

Zobacz propozycje wnętrz dla pozostałych znaków zodiaku:

Sprawdź ciekawe projekty z kolekcji Muratora:

https://www.oferteo.pl/widget/frame/pool/580

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie
KOMENTARZE