Przytulny azyl. Zobacz, jakie wnętrza spodobają się Rakowi!

Salon z kuchnią
Autor: Michał Skorupski Rak lubi spędzać czas w kuchni i jadalni, gdyż to tu realizują się rodzinne wartości, które są dla niego ogromnie ważne - wspólne gotowanie i spożywanie posiłków. Dlatego w kuchni lub jadalni Raków musi się znaleźć obszerny stół, przy którym rodzina wspólnie spędza czas

Rak przywiązuje dużą wagę do tradycji, rodziny, uczuć i bezpieczeństwa, dlatego też dom traktuje jak swój azyl, w którym można się schronić przed światem. Wnętrza urządzone przez Raka są ciepłe, przytulne i raczej nie nowoczesne. Zobacz, jakie meble, kolory i sprzęty chętnie wybierze Rak.  

Dom to dla wycofanego, wrażliwego Raka (20.06-22.07) jego twierdza, ucieczka przed światem, azyl, a zarazem kryjówka, w której czuje się bezpiecznie. Jego wnętrza nigdy nie są wynikiem eksperymentów - Rak jest na to zbyt łagodny i uczuciowy. Dla niego najważniejsze jest to, by wystrój był przytulny.

Wrażliwy domator

Rak najlepiej czuje się wśród przedmiotów o ponadczasowej urodzie, lubi, gdy otaczają go rodzinne pamiątki. Dlatego z każdej ściany w domu Raka zerkają ze zdjęć członkowie jego rodziny. Kontakty z ludźmi Rak najchętniej nawiązuje przy stole, przywiązuje więc dużą wagę do urządzenia jadalni i kuchni. Ważne, by znalazły się w niej stół z możliwością rozkładania oraz wygodne krzesła.

By dom Raka zastawiony starymi meblami i bibelotami nie okazał się "duszny", warto zaproponować mu kreatywne podejście do tradycji i aranżacji wnętrza - niezobowiązujące przełamanie konwencji. Przy solidnym dębowym stole dobrze byłoby postawić na przykład nowoczesne plastikowe krzesło. Romantyczną naturę Raka i jego wnętrz odświeżą z kolei kwiaty - zamiast kwiatowych deseni na tkaninach.

Zobacz propozycje wnętrz dla pozostałych znaków zodiaku:

Sprawdź ciekawe projekty z kolekcji Muratora:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie
KOMENTARZE
Emi
|

Jestem rakiem. Charakterologicznie się zgadza ale wnętrza lubię funkcjonalne pozbawione bibelotów.

Kasia
|

Totalna pomyłka , nie , nie , nie i jeszcze raz nie.

Aniula
|

jestem zodiakalnym rakiem. Te wnętrza szczególnie jadalni są wspaniałe!! Gdzie można dostać taką piękną kuchenną komodę robioną na stary styl???

Nobody
|

No właśnie, a ja jestem tradycyjnym rakiem: mój dom to mój azyl. Zdjęcia, bibeloty, rózne dziwne drobiazgi - to lubię, bo z każdym wiąże się jakieś wspomnienie.......

Danusia
|

Jestem Wodnikiem te wnętrza są stworzone dla mnie :).Proszę o więcej aranżacji .Mieszkam na poddaszu, gdzie jest dużo skosów no i są pozostawione stare belki, które utrzymują mieszkanie w starym stylu .Z góry dziękuję.Pozdrawiam

Iwa
|

Jestem zodiakalnym rakiem i kocham nowoczesne wnętrza, tu zaszła pomyłka

Liliana
|

To propozycja dość dziwna, albo ja jestem dziwny rak: Ja lubię białe ściany, minimum mebli, zero bibelotów-kurzołapów, jeden żywy kwiat w wazonie i jeden w doniczce. Goły stół z minimalną serwetką pod tym wazonem z kwiatkiem, gołą podlogę i jasne rolety w oknie!

Iwona
|

Wlasnie! jakbysmy wcale nie mieli charakterku,a do kogo , jak nie do nas pasuje powiedzenie....z pieprzem?wiec ,gdzie ten pieprz? nie jestesmy vieple kluchy,choc wrazliwi-tu sie zgodze.

rakczysko
|

Porady dla raków to takie ble...ble.. Dopasowano projekty do stereotypu jakim "MUSI" być RAK. Sądzę, że wiele Raków nie dałaby grosza na takie pomysły.