Wnętrza dla Skorpiona - tajemnicze piękno. Zobacz inspiracje

Sypialnia niczym buduar
Autor: gettyimages W tak urządzonej sypialni każdy poczuje się jak we współczesnym buduarze

Skorpion ma niezwykle wyrazistą osobowość - to najpotężniejszy znak zodiaku, który nie lubi przeciętności. Dlatego też raczej nie odnajdzie się on w typowo urządzonym wnętrzu. Wysmakowana elegancja i wnętrza w stylu glamour - oto, co pociąga tajemniczego, wyrafinowanego Skorpiona.

To niezwykle tajemnicza osobowość. Skorpion (23 października – 21 listopada) jest z jednej strony przebiegły, odważny, niezmiernie inteligentny i energiczny, z drugiej zaś - złośliwy, szorstki, mściwy i prowokacyjny w obejściu. Te jego skrajne cechy fascynują, ale też budzą obawy. Którą stronę jego duszy odzwierciedlają wnętrza dla Skorpiona?

Skorpion: zmysłowe piękno

W aranżacji wnętrz Skorpion przywiązuje dużą wagę do detali. Kocha tajemnice, dlatego w poszukiwaniu oryginalnego, unikatowego, wysmakowanego mebla potrafi godzinami buszować po pchlich targach i antykwariatach. W aranżacji wnętrz liczy się dla niego luksus, efekt i styl - najlepiej glamour lub wyrafinowany. Skrajne cechy jego charakteru może odzwierciedlać styl art déco przełamany chłodnymi współczesnymi dodatkami.

Wyszukane meble

Jeśli Skorpion zechce się otaczać starymi meblami, z pewnością będą to starannie wybrane modele. Jeżeli wybierze meble drewniane - to tylko ze szlachetnych gatunków drewna. Gdy zaś zdecyduje się na meble nowoczesne, więcej niż pewne, że będą to meble od znanych projektantów, powściągliwe w formie.

Skorpion wybierze niezwykłe żyrandole i lampy, duże lustra oprawione w bogate ramy oraz meble w pięknych obiciach. Dobrze się więc czuje w miejscach zaaranżowanych na buduar.

Najważniejszym meblem w domu Skorpiona jest łóżko. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego - osoby spod tego znaku są najlepszymi kochankami, o największym temperamencie z całego zodiaku. Dlatego w domu Skorpiona nie dziwi mnóstwo gładkich poduszek, miękkich pledów, szlachetnych tkanin. Nietrudno też w jego dopracowanej w każdym calu sypialni trafić na ekskluzywną pościel, a w zakresie kolorystyki: połączenie czerni ze złotem, srebra z fioletem albo czerwienią. Warunek jest jeden - wystrój musi być zmysłowy i pełen wyrafinowania.

Zobacz też:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie
KOMENTARZE
Elżbieta
|

Jestem skorpionem i moje kolory to turkus a le tez lubię beże w takiej sypialni .
Jaki skorpion lubi takie kolory moim zdaniem są przytłaczające

super
|

ja też jestem spod znaku skorpiona, ostatnio zakupiłem obraz na ścianę z www.dobry obraz.pl jest naprawdę bardzo ładny, może innym skorpionom też się spodoba

Gin
|

Jestem skorpionem i ta galeria najmniej do mnie pasuje :) Te wnętrza kompletnie mi się nie podobają, za to pod innymi znakami są całkiem ciekawe propozycje.

scorpion
|

Tak :)...czerń, złoto, kolor czerwonego wina i fiolet ...i nic przypadkowego, to musi mieć klimat :)

didos
|

fajny