Koziorożec mieszka szlachetnie i luksusowo. Zobacz, jak chciałyby mieszkać osoby spod tego znaku

Luksus na miarę potrzeb Koziorożca
Autor: foto Mariusz Bykowski; projekt: Magdalena Gackowska/Gackowska Design; stylizacja: Kaja Kowacz Klasycze i eleganckie wnętrze z nutą nowoczesności - to luksus dla Koziorożca

Luksus i uporządkowanie - te dwie cechy Koziorożca najbardziej wpływają na wygląd jego wnętrz. Nie bez znaczenia jest również obowiązkowość i pracowitość osób, którym patronuje ten znak zodiaku - to ona bowiem sprawia, że we wnętrzach Koziorożców nie może zabraknąć miejsca do pracy. 

To dziesiąty znak zodiaku i największy konserwatysta (22 grudnia – 19 stycznia). Lubi poczucie stałości i pewności. Koziorożec lubi porządek - jego wnętrza muszą być więc dobrze rozplanowane, łatwe do sprzątania oraz zawierać sporo schowków i szaf, które ułatwią utrzymanie w domu ładu. Ponadto jest tytanem pracy, któremu często trudno jest oddzielić życie prywatne od zawodowego, dlatego też warto zaaranżować dla Koziorożca profesjonalne miejsce do pracy

Zobacz galerię zdjęć: Wnętrza dla Koziorożca - szlachetnie i luksusowo

Koziorożec: elegancja bez ostentacji

Osoby spod znaku Koziorożca przyjmują gości na skórzanych kanapach i proponują tylko szlachetne trunki. W aranżacji wnętrz liczy się dla nich przede wszystkim funkcjonalność - wybierają rzeczy ponadczasowe i praktyczne. A ponieważ cenią trwałość i niepowtarzalność ręcznie zdobionych przedmiotów, otaczają się przedmiotami najwyższej jakości, prostymi i klasycznymi, ale też stylowymi ozdobami. Luksus na miarę potrzeb Koziorożca to szlachetnie połyskujące przedmioty, miękkie narzuty i pachnące świece.

Wnętrze urządzają z wyczuciem stylu, luksusowo, ale bez przesady. Koziorożec szanuje władzę, dlatego też z pewnością przypadnie mu do gustu dyrektorskie biurko i meble z drogiego drewna. Wbrew pozorom Koziorożec nie jest tak chłodny i zdystansowany, za jakiego się go zwykle uważa. Dobrze się odnajduje we wnętrzach w kolorze czekoladowych brązów, czerwieni oraz fioletów.

Sprawdź ciekawe projekty z kolekcji Muratora:

Zobacz propozycje wnętrz dla pozostałych znaków zodiaku:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie
KOMENTARZE