Aranżacja sypialni pełna światła dziennego. Zdjęcia wnętrz

2014-04-07 14:54

Bardzo ważną rolę w aranżacji sypialni odgrywa oświetlenie wnętrza. Na samopoczucie domowników ma wpływ zarówno odpowienie rozmieszczenie oświetlenia sztucznego, jak i dostęp do światła dziennego. Dlatego warto zadbać o to, aby wpuścić go jak najwięcej do domu.

Sypialnia w bieli
Autor: Maciej Stępiński Sypialnia skąpana w bieli wcale nie jest nudna – naturalne światło wydobędzie wszystkie jej odcienie i niuanse, a aura spokoju i czystości będzie sprzyjać kolorowym snom

Naturalne światło w sypialni to podstawa

Dostęp naturalnego, dziennego światła w sypialni ma ogromne znaczenie. Jego brak odgrywa istotną rolę w aranżacji wnętrza. Ma także wpływ na odpowiednie samopoczucie domowników.

Wybór najlepszego oświetlenia domu powinien odbywać się już na etapie projektu. Szereg elementów konstrukcji domu pozwoli optymalnie wykorzystać światło dzienne, ale jednocześnie należy umiejętnie dobrać rodzaj światła sztucznego.

Oto kilka rozwiązań, jak rozplanować okna w sypialni, by wykorzystać właściwości naturalnego światła. Dzięki nim Twoja sypialnia będzie odpowiednio doświetlona.

Przytulna sypialnia na poddaszu. Stylista radzi, jak ją urządzić
Pozostałe podkategorie