Targi Bud-Gryf & Home w Szczecinie - nie tylko dla majsterkowiczów

2020-03-05 12:08 Materiał sponsorowany
Targi Bud-Gryf & Home
Autor: materiały prasowe

Już 27 marca w Szczecinie rozpoczną się trzydniowe targi Bud-Gryf & Home, czyli największe w województwie zachodniopomorskim spotkanie przedstawicieli branży budowlanej i wnętrzarskiej. Po raz pierwszy od blisko trzydziestu lat odbędzie się ono w nowym miejscu, a zarazem nowym sercu miasta, czyli na szczecińskiej Łasztowni. Gwarantuje to odwiedzającym nie tylko dogodny dojazd i duży parking, ale również widok na malowniczą część miasta.

UWAGA! 

z uwagi na dynamiczną sytuację związaną z pojawieniem się kolejnych przypadków zakażeń wirusem SARS-CoV-2  oraz rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego i Urzędu Miasta, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu 29. edycji Targów Bud-Gryf & Home Szczecin na jesień.

Mamy nadzieję, że decyzja ta, choć niezwiązana bezpośrednio z zagrożeniem na imprezie targowej, spotka się z pełnym zrozumieniem i Państwa akceptacją. Bezpieczeństwo i zdrowie uczestników jest dla nas priorytetem.

Jednocześnie pragniemy zapewnić, że rozpoczęliśmy już intensywne prace nad tym, by targi spełniły jak najlepiej potrzeby i oczekiwania profesjonalistów branży budowlanej.

Informujemy, że na chwilę obecną, nie ma planów odwołania Jarmarku Wielkanocnego w Alei Kwiatowej, ponieważ wydarzenie to ma charakter plenerowy.

Odwiedzający będą mieli do dyspozycji dwie przestronne hale, centrum konferencyjne i teren zewnętrzny targów. W tym roku bogatą ofertę handlową promować będzie ponad stu wystawców specjalizujących się m.in. w materiałach budowlanych, oknach, podłogach, narzędziach czy systemach grzewczych. Doradzą odwiedzającym w wyborze najkorzystniejszychmetodi nowinek technologicznych, doradzą również w kwestii wyposażenia wnętrz.

Targi Bud-Gryf & Home to jednak nie tylko oferta handlowa, a także wspólne majsterkowanie z gwiazdą targów. W tym roku poprowadzi je Wiesław Skiba - majsterkowicz, fachowiec, „złota rączka” – z branżą budowlaną związany od ponad dwudziestu lat. Zasłynął m.in. jako kierownik budowy w programie telewizyjnym „Dom Marzeń”, czy autor poradników dotyczących majsterkowania w „Dzień dobry TVN”. Jego kunszt można było podziwiać też na antenie Domo+ przy okazji remontów prowadzonych w programie „Home staging – mieszkania do sprzedania”. W tym roku będzie on gospodarzem strefy „Zmajstruj coś z Wieśkiem - warsztaty dla kobiet”. Swoją wiedzą i doświadczeniem będzie wspierał panie m.in. w nauce układania płytek czy prawidłowego przyklejania tapet.

Tegoroczną nowością będzie Strefa EKO, gdzie zwiedzający dowiedzą się jak założyć ule miejskie, skomponują własne sadzonki antysmogowe czy stworzą dom dla pożytecznych owadów. Natomiast dla wszystkich zainteresowanych Łasztownią, planami jej zagospodarowania oraz historią odbędzie się wykład „Łasztownia – nowe serce miasta”, połączony ze spacerem po terenach, które od dawna fascynują historyków, architektów i szczecinian.

Już po raz jedenasty targom towarzyszyć będzie też giełda kooperacyjna, czyli 30-minutowe rozmowy stolikowe pomiędzy firmami poszukującymi dostawców, podwykonawców, usługodawców, producentów, odbiorców i klientów. Organizowana po raz trzynasty konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu” jest w tym roku poświęcona energetyce obywatelskiej. W trakcie konferencji przybliżona zostanie tematyka energetyki prosumenckiej, klastrów energii oraz spółdzielni energetycznych. Chętnych zapraszamy do wcześniejszej rejestracji.

Szacuje się, że targi co roku odwiedza blisko dziewięć tysięcy osób, z czego ponad osiemdziesiąt procent jest w trakcie remontu lub planuje budowę domu. Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 27-29 marca; wstęp i parking jest bezpłatny.

BUD-GRYF & HOME Targi budowlane i wyposażenia wnętrz

27-29.03.2020 r.

Szczecin, Łasztownia, ul. T. Wendy 18

WSTĘP WOLNY

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE