Przytulny kącik w salonie - podpowiadamy, jak dzięki wyposażeniu stworzyć ciepły klimat w pokoju dziennym

2012-10-26 15:28
Przytulny zakątek w salonie
Autor: Benjamin Moore Drewno w aranżacji Niezastąpionym materiałem wykończeniowym przy tworzeniu domowego azylu jest drewno. Naturalne odcienie brązu drewnianych aranżacji będą działać na nas kojąco i wprowadzą do salonu harmonię. Drewno warto wykorzystać nie tylko przy wykańczaniu podłogi. Ciepło domowego ogniska wniosą do wnętrza również drewniane meble, np. wykonane z drewna tekowego czy palisandru, o jaśniejszym miodowym odcieniu. Jeśli preferujemy rodzime gatunki, dobrym wyborem będą meble z drewna czereśniowego lub akacjowego. Dobrym uzupełnieniem aranżacji będą elementy dekoracyjne, np. lampy z drewnianymi podstawami (fot. BENJAMIN MOORE).

Każdy z nas chciałby mieć w domu przytulny kącik, gdzie czułby się bezpiecznie i zacisznie, gdzie można się zaszyć z książką i oderwać od codzienności. Podpowiadamy, jak stworzyć przytulną aranżację salonu i za sprawą odpowiedniego wyposażenia zbudować ciepły klimat w pokoju dziennym.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE