Waszawskie targi NOWY dom, NOWE mieszkanie 2020

2019-11-01 11:19 MATERIAŁ PARTNERSKI
targi
Autor: materiały prasowe

Na warszawskim Torwarze w dniach 7 i 8 marca odbędzie się 70. edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, czyli kompleksowy przegląd domów i mieszkań z Warszawy i okolic. Targom towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego organizowane przez Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Na zainteresowanych zakupem nieruchomości od deweloperów czekać będzie ponad stu wystawców oraz kilkunastu niezależnych ekspertów w salach konferencyjnych i w Centrum Bezpłatnych Porad. Ponadto na Targach bardzo mocną reprezentację będzie posiadał rynek wtórny - blisko 20 agencji nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawi na sprzedaż: mieszkania, domy, działki budowlane, apartamenty i rezydencje, oraz nieruchomości inwestycyjne z całej Warszawy i okolic. Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy pomagać będą zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości. Ponadto można będzie zgłosić do sprzedaży swoje M w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości obecnych na Targach z gwarancją publikacji oferty na większości portali internetowych oraz w systemach MLS.

Wszyscy zainteresowani własnym mieszkaniem kupią je na targach - bezpiecznie i w korzystnej cenie – dzięki bogatemu programowi otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. W Centrum Bezpłatnych Porad na potrzebujących porad czekać będzie sztab konsultantów. Funkcjonować będą punkty doradcze: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, wynajem, architektura wnętrz i stylizacja. Szczególnej uwadze polecane są spotkania ze specjalistami od finansów, ciekawie zapowiadają się warsztaty pod hasłem: czym się kierować przy wyborze kredytu hipotecznego? jak wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie i uniknąć problemów - praktyczne porady przy ubieganiu się o kredyt. Nie do przecenienia są także techniczne wskazówki - na co zwrócić uwagę przy wyborze mieszkania, jak czytać plany - porady i sugestie na co zwrócić uwagę a co kryje się pod pojęciem zmian lokatorskich i jak je wprowadzić, czy warsztaty poświęcone aranżacji wnętrz: jak uniknąć błędów przy projektowaniu własnego mieszkania czy jak obliczyć koszty wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim.

WSTĘP NA TARGI

7 i 8 marca (sobota-niedziela)

Torwar, ul Łazienkowska 6a

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE