Targi Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE - Warszawa, 7-8 marca

2020-02-17 9:30 Materiał partnerski
Targi mieszkaniowe na Torwarze już 2-3 marca
Autor: Murator Expo

Na warszawskim Torwarze w dniach 7 i 8 marca odbędzie się 70. edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, czyli kompleksowy przegląd domów i mieszkań z Warszawy i okolic. Jak co roku odwiedzający Torwar mogą zapoznać się z ofertą developerów, agencji nieruchomości, pośredników kredytowych, czy architektów wnętrz. Wszyscy zainteresowani własnym mieszkaniem kupią je na targach - bezpiecznie i w korzystnej cenie – dzięki bogatemu programowi otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów.

Mieszkania i domy

Na zainteresowanych zakupem nieruchomości od deweloperów czekać będą ze swoją ofertą specjalną m.in.: APM Development, Atal, Echo Investments, Grupa ECO, MakDom, Port Praski czy Yuniversal Development oraz kilkunastu niezależni eksperci w salach konferencyjnych i w Centrum Bezpłatnych Porad. Targom towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego organizowane przez Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. W Centrum Rynku Wtórnego blisko 20 agencji nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawi na sprzedaż: mieszkania, domy, działki budowlane, apartamenty i rezydencje, oraz nieruchomości inwestycyjne z całej Warszawy i okolic. Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy pomagać będą zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości. Ponadto można będzie zgłosić do sprzedaży swoje M w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości obecnych na Targach z gwarancją publikacji oferty na większości portali internetowych oraz w systemach MLS.

Rady i porady, czyli wiedza niezbędna

W targowym Centrum Bezpłatnych Porad na potrzebujących czekać będzie sztab konsultantów. Funkcjonować będą punkty doradcze: porady finansowe, podatki, prawo, zakup mieszkania na rynku wtórnym, wycena nieruchomości, remont i budowa domu, wynajem, architektura wnętrz i stylizacja. Szczególnej uwadze polecane są warsztaty dotyczące finansowania zakupu nieruchomości kredytem hipotecznym, zainteresowani dowiedzą się m.in.: jak się przygotować do wniosku o kredyt hipoteczny z omówieniem poszczególnych etapów analizy wniosku w bankach, jaki wybrać kredyt i jaki bank, czy też dlaczego nie warto kierować się rankingami. Nie do przecenienia są także techniczne wskazówki - na co zwrócić uwagę przy wyborze mieszkania, jak czytać plany - porady i sugestie na co zwrócić uwagę a co kryje się pod pojęciem zmian lokatorskich i jak je wprowadzić, czy warsztaty poświęcone aranżacji wnętrz: jak uniknąć błędów przy projektowaniu własnego mieszkania czy jak obliczyć koszty wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim.

 

TARGI NOWY DOM, NOWE MIESZKANIE

7 i 8 marca (sobota-niedziela)

Torwar, ul Łazienkowska 6a

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE