| muratordom.pl » Nowe, praktyczne, ciekawe » Wnętrza » Nowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Bosch. Duże możliwości w małej obudowie

Nowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa Bosch. Duże możliwości w małej obudowie

W ofercie Bosch Professional pojawiła się nowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa GSR 120-LI Professional. Zainteresuje ona wszystkich, którzy poszukują niewielkiego i poręcznego narzędzia do podstawowych prac z wierceniem i wkręcaniem w rolach głównych. Nie dajcie się zwieść jej kompaktowym rozmiarom!

Wysoki moment obrotowy i długa żywotność akumulatora

Silnik nowej wiertarko-wkrętarki GSR 120-LI jest zasilany litowo-jonowym akumulatorem o klasie napięcia 12 V, dzięki czemu moment obrotowy przy wkręcaniu miękkim jest o 20 proc. wyższy niż w przypadku jej poprzednika – modelu GSR 1080-2-LI. Mimo że narzędzie to jest przeznaczone przede wszystkim do podstawowych prac, zastosowano w nim także znany z innych elektronarzędzi akumulatorowych Bosch system ECP (Electronic Cell Protection). Chroni on podzespoły przed przepięciem, nadmiernym poborem prądu i głębokim rozładowaniem, wydłużając tym samym żywotność akumulatora i czas bezawaryjnej eksploatacji urządzenia.

Autor: BOSCH

Szybka wymiana bitów dzięki nowemu uchwytowi

W nowej wiertarko-wkrętarce zmianie uległ też uchwyt – z dwutulejowego na jednotulejowy – co ułatwia i przyspiesza wymianę bitów. W połączeniu ze zmniejszoną prędkością na drugim biegu (GSR 1080-2-LI: 1600 obr./min, GSR 120-LI: 1300 obr./min) nowy model gwarantuje zdecydowanie szybszy postęp prac podczas wkręcania.

Dodatkowo na uchwycie zastosowano miękkie okładziny, które zapewniają pewny chwyt i pełną kontrolę nad narzędziem podczas pracy. Cały mechanizm został zamknięty w solidnej i trwałej obudowie. Jednak nowy GSR 120-LI Professional to nie tylko wysoka moc i legendarna jakość Bosch, ale także wyjątkowo korzystna w swojej klasie cena.

Autor: BOSCH
WARTO WIEDZIEĆ

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa GSR 120-LI oferuje:

  • o 20 proc. wyższy moment obrotowy przy wkręcaniu miękkim,
  • 1300 obr./min na drugim biegu,
  • 12-woltowy akumulator litowo-jonowy,
  • jednotulejowy uchwyt,
  • system ECP chroniący akumulator urządzenia,
  • wyjątkowo korzystną cenę.
Autor: BOSCH

sponsor artykułu