| muratordom.pl » Wnętrza » Wnętrza a znak zodiaku » Wnętrza dla Strzelca - wiecznie na walizkach. Zobacz, jak urządzić dom dla poszukiwacza przygód spod tego znaku

Wnętrza dla Strzelca - wiecznie na walizkach. Zobacz, jak urządzić dom dla poszukiwacza przygód spod tego znaku

Strzelec kocha podróże i odkrywanie nowych miejsc, dlatego jego dom jest typowym domem podróżnika żyjącego wiecznie na walizkach. Osoby spod tego znaku są spontaniczne i nie inwestują wielkich pieniędzy w urządzanie wnętrz. Zawsze coś się u nich dzieje, dlatego też aranżacja wnętrza zmienia się niezwykle często.

Strzelec to niespokojny duch - wiecznie w ruchu, ciekawy świata i żądny przygód. Z wojaży przywozi liczne inspiracje wnętrzarskie, dlatego też wystrój jego domu musi być na nie przygotowany. Nie warto mu zatem proponować jednej konkretnej stylistyki - raczej neutralne barwy i elementy wyposażenia, które łatwo zmienić.

Wieczne wakacje

Strzelec najchętniej cały wolny czas spędzałby w namiocie, tropikach czy na egzotycznych wyprawach, dlatego też raczej nie przywiązuje dużej wagi do wystroju wnętrz. Rada dla osób urodzonych w tym znaku zodiaku to dobra neutralna baza: białe ściany i proste, lekkie meble. Wśród nich znakomicie odnajdą się dodatki do wnętrz kupowane pod wpływem impulsu - skrzynie, kufry czy pamiątki z podróży, z których każda nawiązuje do innej stylistyki.

Ponieważ urządzanie wnętrz szybko znuży Strzelca, wystrój jego domu jest raczej dowolny. Nie dla niego koronki, falbanki i starocie. Strzelca uwodzi jednak potęga kolorowych dodatków, dlatego jego wnętrza to raczej barwna, energatyczna mieszanka. Efekt? Lekka, zaskakująca aranżacja wnętrza z przymrużeniem oka.

Dołącz do nas i bądź na bieżąco

Tuznajdziesz
Porównaj
Przeczytaj dodatkowo:
Wnętrza dla Barana - energetyczna mieszanka....

Barany mają w sobie niezmierzone pokłady energii, wiecznie za czymś gonią, a przy tym szybko się nudzą....

Wnętrza dla Bliźniąt - wieczna zmienność. Zobacz,...

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt (21 maja - 21 czerwca) nieustannie gonią za nowymi przeżyciami, dlatego...

Wnętrza dla Wagi - symetria i porządek. Zobacz...

Osoby urodzone w znaku Wagi kochają zabawę i odpoczynek, a także robienie zakupów. Ponadto lubią być modne....

Wnętrza dla Lwa - blask luksusu. Zobacz, jak...

Lew lubi błyszczeć, a przy tym ma zamiłowanie do rzeczy luksusowych. Dlatego też wnętrza, w których Lew...

Wnętrza dla Byka - solidna klasyka. Zobacz...

Byk - domator ceniący tradycję, klasykę i ustabilizowany tryb życia - będzie szczęśliwy, mogąc się na co...