| muratordom.pl » Wnętrza » Wnętrza a znak zodiaku » Wnętrza dla Strzelca - wiecznie na walizkach. Zobacz, jak urządzić dom dla poszukiwacza przygód spod tego znaku

Wnętrza dla Strzelca - wiecznie na walizkach. Zobacz, jak urządzić dom dla poszukiwacza przygód spod tego znaku

Strzelec kocha podróże i odkrywanie nowych miejsc, dlatego jego dom jest typowym domem podróżnika żyjącego wiecznie na walizkach. Osoby spod tego znaku są spontaniczne i nie inwestują wielkich pieniędzy w urządzanie wnętrz. Zawsze coś się u nich dzieje, dlatego też aranżacja wnętrza zmienia się niezwykle często.

Strzelec to niespokojny duch - wiecznie w ruchu, ciekawy świata i żądny przygód. Z wojaży przywozi liczne inspiracje wnętrzarskie, dlatego też wystrój jego domu musi być na nie przygotowany. Nie warto mu zatem proponować jednej konkretnej stylistyki - raczej neutralne barwy i elementy wyposażenia, które łatwo zmienić.

Wieczne wakacje

Strzelec najchętniej cały wolny czas spędzałby w namiocie, tropikach czy na egzotycznych wyprawach, dlatego też raczej nie przywiązuje dużej wagi do wystroju wnętrz. Rada dla osób urodzonych w tym znaku zodiaku to dobra neutralna baza: białe ściany i proste, lekkie meble. Wśród nich znakomicie odnajdą się dodatki do wnętrz kupowane pod wpływem impulsu - skrzynie, kufry czy pamiątki z podróży, z których każda nawiązuje do innej stylistyki.

Ponieważ urządzanie wnętrz szybko znuży Strzelca, wystrój jego domu jest raczej dowolny. Nie dla niego koronki, falbanki i starocie. Strzelca uwodzi jednak potęga kolorowych dodatków, dlatego jego wnętrza to raczej barwna, energatyczna mieszanka. Efekt? Lekka, zaskakująca aranżacja wnętrza z przymrużeniem oka.

Tuznajdziesz
Porównaj
Przeczytaj dodatkowo:
Wnętrza dla Wodnika - spoglądając w przyszłość....

Wodnik - perspektywicznie myślący samotnik - nie czuje się dobrze wśród starych mebli z bogatą przeszłością....

Wnętrza dla Byka - solidna klasyka. Zobacz...

Byk - domator ceniący tradycję, klasykę i ustabilizowany tryb życia - będzie szczęśliwy, mogąc się na co...

Wnętrza dla Ryb - z miłości do sztuki. Zobacz,...

Styl Ryb jest pełen subtelności, seksapilu i tajemnicy. Ponieważ osoby, którym patronuje ten znak zodiaku, są...

Wnętrza dla Bliźniąt - wieczna zmienność. Zobacz,...

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt (21 maja - 21 czerwca) nieustannie gonią za nowymi przeżyciami, dlatego...

Wnętrza dla Raka - przytulny azyl. Zobacz, jakie...

Rak przywiązuje dużą wagę do tradycji, rodziny, uczuć i bezpieczeństwa, dlatego też dom traktuje jak swój...

Wnętrza dla Barana - energetyczna mieszanka....

Barany mają w sobie niezmierzone pokłady energii, wiecznie za czymś gonią, a przy tym szybko się nudzą....

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.