Q&A Szkoły Budowania! Wszystko, co musisz wiedzieć o membranach

2024-06-07 9:23 Materiał sponsorowany

Obejrzyj kolejne wideo z serii Q&A Szkoły Budowania! Tym razem poznasz odpowiedzi na pytania dotyczące izolacji dachu, w szczególności - membran dachowych.

Q&A Szkoły Budowania! Marma
Autor: murator.pl

Doskonale wiemy, ile niepewności, wątpliwości i chaosu może wedrzeć się do naszego życia, gdy rozpoczynamy budowę domu. Chcemy pomóc na każdym etapie tego ważnego przedsięwzięcia, dlatego też przygotowaliśmy nową formę znajdowania informacji: interaktywne Q&A Szkoły Budowania. Dzięki niemu szybko znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i wątpliwości. Także te skomplikowane.

W dzisiejszym wideo nasz ekspert odpowie na pytania dotyczące membran dachowych. To bardzo ważny element konstrukcji dachu! Wybór pięknego pokrycia dachowego, pasującego do wizji wymarzonego domu, jest istotny, ale to, co "pod spodem" jest równie ważne. Odpowiednio dobrana membrana zabezpieczy nasz dom, zapewni odpowiedni przepływ wilgoci, a także wpłynie na trwałość wymarzonego dachu. To jednak nie wszystkie jej funkcje.

Czym jest Q&A Szkoły Budowania?

Q&A, czyli Questions and Answers, to nic innego jak "Pytania i odpowiedzi". W Szkole Budowania przedstawione są w interaktywnym formacie wideo, w którym sprawdzeni eksperci odpowiadają na najczęściej zadawane przez Was pytania. To nie jest zwykły wykład ani długi film! Nie musisz oglądać całego wideo. Filmik podzielony jest na sekcje - wystarczy jedno kliknięcie, by znaleźć informację dotyczące interesującego Cię zagadnienia. To doskonała okazja, by poszerzyć swoją wiedzę na tematy związane z procesem budowy domu - w przyjemny, szybki i intuicyjny sposób

Q&A o membranach dachowych

Czego - między innymi - dowiesz się z naszego Q&A?:

  • czym są membrany MWK,
  • dlaczego paroprzepuszczalność jest tak ważna,
  • na co zwrócić uwagę przy montażu membran,
  • jaką membranę wybrać w zależności od pokrycia dachowego,
  • jak wygląda trwałość i inne właściwości membran.

Poniżej znajduje się interaktywny materiał wideo. Kliknij w przycisk "PLAY" i wysłuchaj wypowiedzi eksperta.

Krzysztof Patoka, ekspert MARMA
Krzysztof Patoka, Menadżer ds. rozwoju produktu Marma Polskie Folie
Prowadzi firmę konsultacyjno-szkoleniową; jest orzecznikiem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy oraz Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Materiałów Budowlanych w NOT. Autor książek i publikacji w magazynach branżowych oraz współautor „Wytycznych dekarskich PSD”.
Pozostałe podkategorie