Moc piecyka gazowego

2014-01-08 12:23

Dzień Dobry Czy byłby Pan tak miły i doradził mi jaki mam kupić piecyk z jaką mocą do mieszkania o pow. 50m2 w bloku. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze ( 2 pokoje, łazienka, kuchnia, przedpokój ), okna plastiki, blok ocieplany - ogólnie rzecz biorąc nie jest zimno, ale grzać trzeba ;) . Pan, który remontuje nowe mieszkanie stwierdził, że najlepszy piecyk to piec gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania ( nie mamy dojścia do komina) . Jaka więc moc piecyka będzie odpowiednia by ogrzać mieszkanie i mieć ciepłą wodę? bez czekania aż się nagrzeje? :) W mieszkaniu będą mieszkać 2 osoby. Baardzo dziękuje za odpowiedź.

W optymalnym, a więc dostosowanym do konkretnego budynku oraz potrzeb jego użytkowników, doborze urządzeń grzewczych może pomóc projektant lub instalator, który po zapoznaniu się ze szczegółowymi parametrami technicznymi obiektu, przedstawi możliwe warianty oraz ofertę cenową, a także przybliżone koszty eksploatacji.

Aby nawiązać kontakt z osobami do tego celu przeszkolonymi, proszę skorzystać ze spisu zakładów autoryzowanych marki Vaillant, który znajduje się na stronie: http://www.vaillant.pl/Klienci_indywidualni/adresy-1/najblizszy_partner