| muratordom.pl » Dom Dostępny 2021 - konkurs » Artykuły » Projekt nr 030 Wyróżnienie honorowe

Projekt nr 030 Wyróżnienie honorowe

Bartłomiej Pyrzyk, Tomasz Walaszczyk, Krzysztof Nowotniak, Marcin Korab

Konkurs DOM DOSTĘPNY na rok 2021

Dom o powierzchni użytkowej 123,8 m2. Roczne zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną wynosi 58,6 kWh/m2. Dom jest posadowiony na zagłębionej płycie fundamentowej. Konstrukcja to szkielet drewniany ocieplony wełną mineralną. W domu zaprojektowano wentylację grawitacyjną. Koszt budowy do stanu deweloperskiego zakładany przez projektantów to 547 tys. zł.

Wyróżnienie honorowe

Uzasadnienie jury: za oryginalność propozycji i wykazanie, że spełnienie warunków technicznych na rok 2021 nie wyklucza indywidualnej formy domu jednorodzinnego i realizacji szczególnych potrzeb.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.