Zobacz 15 najlepszych projektów domów - od domków letniskowych po przestronne wille

2024-04-12 15:07

Sprawdź nasz wybór najlepszych projektów domów - w naszym zestawieniu umieściliśmy kilkanaście projektów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Umieściliśmy tu domy jednorodzinne i bliźniaki, parterowe i piętrowe oraz z poddaszem do adaptacji, małe i duże, z garażem i bez garażu a także zarówno te nowoczesne, jak i bardziej tradycyjne.

Spis treści

  1. Najlepsze projekty domów - wybór redakcji Muratora
  2. Lista najlepszych projektów domów

Najlepsze projekty domów - wybór redakcji Muratora

Wybór domu to zadanie szalenie trudne, nawet jeśli wiemy czego oczekujemy od naszego przyszłego lokum. Dlatego też wybraliśmy 15 projektów spośród grupy naszym zdaniem najlepszych. W zestawieniu znalazły się zarówno niewielkie domy, jak i przestronne domy zapewniające komfort nawet dużym rodzinom. Domy parterowe, piętrowe lub z poddaszem do adaptacji; bez garażu, z garażem w bryle domu lub z wiatą. Nowoczesne i minimalistyczne oraz o bardziej tradycyjnej estetyce. Na wąską działkę, letniskowe i mieszkalne, jednorodzinne i bliźniacze.

Wybrane przez nas domy umieściliśmy w galerii - znajdują się tam ich wizualizacje i rzuty kondygnacji. Pod adresem projektów znajduje się kompletny zestaw najważniejszych informacji, w tym o orientacyjnym koszcie budowy na poszczególnych etapach (stan zero, surowy otwarty, surowy zamknięty). 

Murator Remontuje: Jak samodzielnie zamontować listwy przypodłogowe?
Materiał sponsorowany

Lista najlepszych projektów domów

Wśród wybranych przez nas projektów znalazły się między innymi:

Zobacz także: Najlepsze projekty domów do 70 m2, które wybudujesz bez pozwolenia. Nowoczesna stodoła, dom z garażem lub bez - sprawdź, który jest dla ciebie