Gaz płynny - alternatywna forma ogrzewania domu. Pogad@ne. Zbudowane

2022-10-15 8:03
Gaz płynny - alternatywna forma ogrzewania domu

Zobacz wideo z naszego e-spotkania Pogad@ne. Zbudowane. Tym razem pogadaliśmy o ogrzewaniu gazem płynnym i jego kosztach. Poznaj odpowiedzi na często zadawane pytania!

Kwoty za ogrzewanie domu są znaczne i warte tego, by dobrze przemyśleć wybór źródła ciepła i cieszyć się niskim kosztem ogrzewania. Zobacz wideo z naszego e-spotkanie z cyklu Pogad@ne. Zbudowane. Z ekspertami z firmy GASPOL pogadaliśmy na temat ogrzewania gazem płynnym. Jakie ma zalety, ile kosztuje, kiedy warto je wybrać. Rozmowę   poprowadził Piotr Laskowski redaktor naczelny Muratora.

Gaz płynny to alternatywa dla tych, którzy chcą mieć wygodne ogrzewanie gazowe, ale nie mają możliwości podłączenia swojej instalacji do gazociągu. Eksperci firmy GASPOL wyjaśnili, jak działają dystrybutorzy tego paliwa, jak wybrać najlepszą ofertę, jakie są zalety tego sposobu ogrzewania domu jednorodzinnego.

Agenda e-spotkania:

  • Czym jest gaz płynny?
  • Jakie ma zastosowanie?
  • Gaz płynny jako alternatywa dla paliw stałych
  • Instalacje na gaz płynny (techniczne i handlowe warunki współpracy z GASPOLEM)
  • Odpowiedzi na pytania uczestników
Ekspert firmy GASPOL
beata zalewska
Beata Załęska, Kierownik ds. Realizacji Inwestycji, Gaspol
Ekspert firmy GASPOL
Maciej Chyż
Maciej Chyż, Kierownik Handlowy Luz i LNG, Gaspol
Ekspert firmy GASPOL
wojciech napierała
Wojciech Napierała Specjalista ds. Rozwoju Sieci Gazowych, Gaspol

Współpracuj z liderem branży

GASPOL realizuje inwestycje na terenie całej Polski. Poszukujemy Partnerów Gaspolu- projektantów, instalatorów, hydraulików. Sprawdź nasz System Partnerski i zgłoś się!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE