Najładniejsze małe domy z poddaszem użytkowym. Niewielkie i tanie w budowie!

2024-04-11 14:12

Zobacz najładniejsze małe domy z poddaszem użytkowym z kolekcji Muratora. Wybraliśmy trzy projekty niewielkich domów z możliwością adaptacji poddasza. Są ładne i tanie w budowie. Będziecie zachwyceni projektami Muratora. Zobacz i wybierz dom dla siebie.

Spis treści

 1. Najładniejsze domy z poddaszem użytkowym
 2. Mały dom z poddaszem użytkowym
 3. Projekty domów z poddaszem użytkowym
 4. Projekt domu z poddaszem tani w budowie
 5. Projekty domów z poddaszem do adaptacji

Najładniejsze domy z poddaszem użytkowym

Wybór projektu własnego domu nie jest prosty. Jeśli zależy nam na niedrogim w budowie i małym domu z poddaszem, zapraszamy do zobaczenia kolekcji projektów Muratora domów z poddaszem użytkowym. To najładniejsze projekty domów i do tego tanie w budowie domy z poddaszem do adaptacji.

Mały dom z poddaszem użytkowym

Mały dom z dwuspadowym dachem i poddaszem użytkowym. "Osiągalny" to jeden z projektów z kolekcji Muratora. "Osiągalny" to mały i tani w budowie dom, o klasycznej bryle. Ma dwuspadowy dach, poddasze użytkowe i funkcjonalny układ przestrzenny. Zobacz projekt domu dla 5-osobowej rodziny.

A107a Osiągalny A

 • Autorka: arch. Ewa Dziewiątkowska,
 • powierzchnia użytkowa: 96,4 m²,
 • kubatura (brutto): 457,3 m³,
 • liczba pokoi (z salonem): 6,
 • wymiary działki: 15,60 x 17,30 m.

Projekt domu „Osiągalny” z poddaszem użytkowym swoją nazwę zawdzięcza temu, że dzięki niewielkim gabarytom oraz niedrogim kosztom budowy, większość osób może pozwolić sobie właśnie na wybór tego budynku. To dom aż z pięcioma sypialniami, który idealnie sprawdzi się dla pięcioosobowej rodziny.

Więcej szczegółów projektu: A107a Osiągalny A

Sprawdźcie projekt tego małego domu z poddaszem użytkowym.

Projekty domów z poddaszem użytkowym

Niewielki i tani w budowie dom - zobacz projekt. To „Słuszny wybór” z kolekcji Muratora. „Słuszny wybór” to niewielki i tani w budowie dom z możliwością adaptacji poddasza. Ma dwuspadowy dach, przestronne wnętrza i prosty układ funkcjonalny. Przedstawiamy projekt wygodnego domu dla 4-osobowej rodziny z kolekcji Muratora.

M262 Słuszny wybór

 • Autorka: arch. Katarzyna Słupeczańska,
 • powierzchnia użytkowa 86,2 m²,
 • kubatura (brutto) 673,7 m³,
 • liczba pokoi (z salonem) 4,
 • wymiary działki 21,80 x 16,70 m.

Więcej szczegółów projektu: M262 Słuszny wybór

Projekt domu „Słuszny wybór” z poddaszem do adaptacji już samą swoją nazwą podkreśla, że będzie idealnym wyborem bez względu na okres w życiu, w jakim znajduje się Inwestor. Ten budynek ma ogromny potencjał rozwojowy – dla mniejszej rodziny wystarczy część na parterze. W przypadku, gdy powiększy się grono najbliższych, można rozbudować poddasze.

Projekt domu z poddaszem tani w budowie

Funkcjonalny i tani w budowie dom "Trafna decyzja (etap II)" to projekt Muratora. "Trafna decyzja (etap II)" to niewielki i tani w budowie dom z poddaszem użytkowym. To dom funkcjonalny bez strat na komunikację. Zobacz projekt wygodnego domu dla 4-osobowej rodziny.

M245 Trafna decyzja (etap II)

 • Autorka: arch. Ewa Dziewiątkowska
 • powierzchnia użytkowa: 79,9 m²,
 • kubatura (brutto): 391,6 m³,
 • liczba pokoi (z salonem): 5,
 • wymiary działki: 17,00 x 15,20 m.

Projekt „Trafna decyzja” to dom z poddaszem użytkowym, którego bryła oraz układ funkcjonalny opiera się na prostocie. Jest idealnym wyborem dla osób ceniących sobie komfort i możliwość wypoczynku we własnym domu.

Więcej szczegółów projektu: M245 Trafna decyzja (etap II)

To bardzo interesujący, niewielki, prosty i tani w budowie projekt, który wyróżnia się starannie przemyślanym programem funkcjonalnym, optymalnym dopasowaniem do potrzeb użytkowników oraz gwarancją maksymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni.

Projekty domów z poddaszem do adaptacji

Jak widać w Katalogu Projektów Muratora znajdziecie bez trudu projekt wymarzonego domu z poddaszem użytkowym. Wystarczy zajrzeć. Polecamy obejrzenie wizualizacji i projektów opisanych domów w naszej galerii.

Planujesz budowę domu? Zobacz kolekcję ponad tysiąca projektów gotowych domów Muratora.