Budma 2023: Czego szukają zwiedzający? Kim są ludzie odwiedzający targi?

2023-02-02 16:57

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Opola, właściciele firm ogólnobudowlanych, fachowcy łazienkowi, to jedni z wielu gości Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury - Budma 2023. Każdy szuka czegoś dla siebie. Jedni inspiracji, inni nowych rozwiązań budowlanych, jeszcze inni uczą się dopiero swojego przyszłego zawodu i ciekawi są tego, co oferuje im ta branża. Wszyscy jednak są tam w jednym celu, dobrze się bawić.

Uczniowie szkół budowlanych na Budma 2023

Gdy przechadzamy się po różnych sektorach i wystawach Budmy, możemy dojrzeć także całe grupki, które są klasami szkół technicznych i budowlanych. Szukają oni tutaj różnych rzeczy i przede wszystkim są ciekawi. - Interesujemy się budownictwem, no i chcieliśmy zobaczyć, jak to wygląda, największe targi. Mnie interesuje najbardziej dział z maszynami, z koparkami, chciałabym kiedyś zrobić uprawnienia na nie. - powiedziała nam Emilia, uczennica Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Opolu.

Fachowcy ogólnobudowlani na Targach

- Podoba mi się ogólnie tutaj wszystko. Jestem ogólnie zaskoczony, bo nigdy tu nie byłem, także robi na mnie wrażenie. Patrzę, co się posuwa do przodu, technologia budowlana, ogólnobudowlana. - tak o swoich wrażeniach mówił debiutant na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury, Karol. To właśnie po takich osobach najlepiej widać, jakie wrażenie robią wszystkie stoiska i wystawy Budmy, jako największej tego typu wystawie w tej części Europy.

Rozwiązania dla łazienek na Budmie oczami zwiedzających

- Produkujemy moduły łazienkowe i patrzymy różne rozwiązania dla naszej branży na rynek skandynawski. Ogólnie jest tu bardzo dużo osób, które wystawiają swoje produkty, więc zawsze można coś znaleźć. - mówił Paweł, dla którego Targi Budowlane w Poznaniu są inspiracją do swojej pracy i podbijania rynków europejskich nowymi pomysłami.

Każdy znajdzie coś dla siebie na Budmie

Nie tylko fachowcy, ale laicy mogą zobaczyć, jak wyglądają Targi Budma. Są one dla wszystkich, stąd różne atrakcje i konkursy, nie tylko dla budowlańców. Jeśli ktoś w przyszłości planuje remont, albo budowę domu, także znajdzie coś dla siebie i na pewno zainspiruje się, a także dowie się nowych, nieznanych dla niego wcześniej rzeczy.