Pomoc w wyborze odpowiedniego projektu domu

2014-04-03 9:32

Proszę o pomoc w wybraniu odpowiedniego domu z Waszej oferty projektów. Zależy mi na parterowym domu miedzy 70 a 120 m2, bez piwnicy i bez użytkowego poddasza. Pomieszczenia, które chciałbym mieć w domu to: biuro około minimum 6 m2, sypialnia około 10 m2 z zabudowaną szafą lub dodatkowo garderobą, łazienką 6 m2, salon z kuchnią, (kuchnia przedzielona blatem al'a wysepka), kotłownia, pralnia, wiatrołap z pomieszczeniem WC. Dach najlepiej 4 spadowy.   Styl domu to najlepiej typowy, niski, rozległy, amerykański lub bungalowy domek. Metraż pozostały aby wykorzystać najbardziej na salon z kuchnią, głównie salon.   2. Proszę o ewentualnie o wskazanie firmy budowlanej, która wykonałaby ten projekt pod klucz (z południa Polski - województwo Śląskie powiat Cieszyński)

W domach "Murator D06 Mały" lub "Murator D09 Dom na 102" konstrukcja budynku ułatwia zmianę lokalizacji ścianek działowych w celu dostosowania do potrzeb inwestora. W projekcie D09 można z dwóch sypialni wydzielić jedną z garderobą oraz pralnię koło łazienki.

Planujesz budowę? Wybierz: projekt gotowy z kolekcji Muratora

 

W projekcie "Murator M131 Majowy" sypialnię sąsiadującą z wiatrołapem można przeznaczyć na gabinet z dostępem dla klientów z wiatrołapu. Część nocną można dopasować do potrzeb inwestora. Rezygnacja ze spiżarni otworzy kuchnię na salon. W projekcie przewidziano obszerną kotłownię na paliwo stałe.

 

W projekcie "Murator D12 Przytulny" zastosowano dach czterospadowy. Kuchnię można otworzyć na salon. Pozostałą część domu można dostosować do potrzeb inwestora. W projekcie domu "Murator M93b Jesienna zaduma" można przeznaczyć pokój przy wejściu na biuro. Zmiany u lokalnego architekta na etapie adaptacji do warunków działki.

 

Nie wskazujemy firm budowlanych. Wybór wykonawcy po stronie Inwestora.