System drzwi harmonijkowych MB-86 FOLD LINE HD od Aluprof

2022-08-01 8:29 Materiał sponsorowany
Drzwi harmonijkowe Aluprof
Autor: Aluprof

Aluprof SA, jeden z wiodących dostawców systemów aluminiowych w Europie, wprowadził do oferty nowy system drzwi harmonijkowych z przegrodą termiczną MB-86 FOLD LINE HD. Zastosowane w nim technologie pozwalające na otwieranie drzwi na zewnątrz i do wewnątrz zapewniają uniwersalność tego rozwiązania oraz szeroki wachlarz możliwości dostosowania go do potrzeb klientów biznesowych i indywidualnych.

Zewnętrzne drzwi harmonijkowe dają użytkownikom dużą swobodę. Można dzięki nim w łatwy sposób wykorzystać piękną pogodę i niemal dosłownie zlikwidować barierę pomiędzy wnętrzem budynku a jego otoczeniem. Drzwi takie mogą stanowić doskonałe, szerokie przejście z domu na taras albo połączenie kawiarni lub restauracji z jej terenem zewnętrznym, na przykład ogrodem wykorzystywanym latem.

System MB-86 FOLD LINE HD to rozwiązanie bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu, a jednocześnie posiadające wysokie parametry techniczne oraz umożliwiające wykonywanie konstrukcji o dużych gabarytach. Drzwi harmonijkowe mogą być otwierane zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz budynku. Mogą mieć dowolny układ konfiguracji skrzydeł. To nowoczesny produkt, zaprojektowany z myślą o spełnieniu wysokich wymagań użytkowników, co jest szczególnie doceniane przez architektów, pozwalając na dużą swobodę podczas projektowania.

Drzwi harmonijkowe Aluprof
Autor: Aluprof

Ulepszono wszystkie parametry systemu w stosunku do jego poprzednika. MB-86 FOLD LINE HD pozwala na zbudowanie konstrukcji składającej się do 8 skrzydeł drzwiowych o wysokości do 3 metrów i szerokości w zakresie 0,7-1,2 m. Oferuje możliwość wykonywania konstrukcji składanych zarówno symetrycznie jak i asymetrycznie oraz konstrukcji narożnych (panoramicznych). W systemie MB-86 FOLD LINE HD zostały wprowadzone nowe okucia dzięki którym można stosować skrzydła o ciężarze do 120 kg.

Drzwi harmonijkowe Aluprof
Autor: Aluprof

- Nasz nowy system pozwala na stosowanie szklenia o grubości do 61,5 mm, co umożliwia zastosowanie wszystkich spotykanych na rynku szyb dwukomorowych, w tym akustycznych czy antywłamaniowych. Drzwi harmonijkowe systemu MB-86 FOLD LINE HD można wykonać z wieloma różnymi rozwiązaniami progowymi, w tym w wersji z progiem ukrytym, który szczególnie polecany jest do pomieszczeń dla osób starszych lub niepełnosprawnych – mówi Michał Marcinowski – Produkt Menadżer z Aluprof.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie