Mosiądz we wnętrzu. Detal, który dodaje wystrojowi mieszkania elegancji

2022-02-14 11:33
Mosiądz wnętrza
Autor: KODO Projekty i Realizacje Wnętrz Mosiądz to dość popularny wnętrzarski trend. Jest idealnym uzupełnieniem wystroju współczesnych wnętrz

Mosiądz we wnętrzu tego mieszkania wydobywa wyjątkowy charakter każdego pomieszczenia. Podkreśla jego urok, elegancję i wysmakowaną harmonię. Aranżacja jest nowoczesna, wnętrze spójne i przytulne, wpisujące się we współczesne trendy. Wyróżnia je oryginalny design, proste linie, spójność aranżacyjna pomieszczeń.

To mieszkanie pod wynajem o powierzchni 40 mkw. Aranżacja jest nowoczesna, wnętrze spójne i przytulne, wpisujące się we współczesne trendy. Wyróżnia je oryginalny design, proste linie, spójność aranżacyjna pomieszczeń.

Za projekt wnętrz odpowiedzialna była pracownia KODO Projekty i Realizacje Wnętrz, której zadaniem było zapewnienie funkcjonalności, zachowanie odpowiedniej komunikacji w niewielkiej przestrzeni z dużą ilością miejsca do przechowywania.

Miedziane dodatki w aranżacji wnętrz. Jak je wykorzystać?

Styl aranżacji nawiązujący do estetyki retro

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki, sypialni i holu. Styl aranżacji nawiązuje do estetyki retro, ale zakotwiczony jest we współczesności. Dostrzegamy ją przede wszystkim w funkcjonalności zastosowanych rozwiązań i technologii.

Przeczytaj też:

Kupujemy drzwi szklane: rodzaje, ceny, zastosowanie >>>

Hol skrywa wiele tajemnic – drzwi do sypialni ukryte i malowane na kolor ściany, ukryte drzwi do łazienki i ściana dookoła nich – wszystko wykończone lustrem, pralka i suszarka w fornirowanej szafie w holu. Z zakamarków wyłania się subtelne oświetlenie LED, a w łazience znajduje się podtynkowe radio.

GALERIA: zobacz więcej zdjęć tego mieszkania

Eklektyzm w nowoczesnym wydaniu

Harmonijne połączenia to nie wynik przypadku. I chociaż każdy z elementów reprezentuje osobny styl oraz unikalny kod, całość tworzy spójny obraz. Eklektyzm w nowoczesnym wydaniu przejawia się w zespoleniu form, barw i materiałów.

Przeczytaj też:

Ściana w kuchni. Ciekawe pomysły na aranżację i wykończenie ściany w kuchni >>>

Wzór jodełki przełamuje symetrię pionowych linii, a swobodnie biegnące użyłkowanie płytek z motywem marmuru nadaje lekkość geometrii zabudowy.

Mosiądz wnętrza
Autor: KODO Projekty i Realizacje Wnętrz Drewniane lite fronty frezowane w jodełkę

Zastosowanie mosiądzu w wystroju wnętrza

Na frontach, ścianach i w dodatkach widzimy pudrowe beże, szarości i morską zieleń.

Przeczytaj też:

Miedź w dodatkach. Miedziane dekoracje i elementy we wnętrzach >>>

Główną postacią planu jest mosiądz, bez którego obraz ten nie byłby kompletny. Właśnie z tego powodu również jest bohaterem tytułowym. Mosiądz wydobywa prawdziwy charakter wnętrza. Podkreśla jego urok, elegancję i wysmakowaną harmonię.

Mosiądz wnętrza
Autor: KODO Projekty i Realizacje Wnętrz Mosiężne elementy w sypialni fantastycznie ożywiają wystrój pomieszczenia

Zobacz więcej ciekawych aranżacji wnętrz:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie