Wanna wolnostojąca czy zabudowana? Zobacz galerię aranżacji łazienek

2014-01-09 14:56
Wanna wolnostojąca
Autor: Marcin Czechowicz Łazienka w bieli i czerni, tym razem w mniej minimalistycznym wydaniu. Biel i czerń zmiękczone zostały opływowymi kształtami wolnostojącej wanny, krzesła, lampy oraz ocieplone drewnianą podłogą.

Wanna wolno stojąca staje się coraz bardziej popularna w polskich domach i mieszkaniach. Sprawdzi się nie tylko w aranżacji dużej łazienki. Jeśli jednak wolisz sprawdzone rozwiązanie z wanną w zabudowie, możesz poeksperymentać z materiałami. Wieczorna kąpiel zimową porą to wielka przyjemność, dlatego usiądź wygodnie, zrelaksuj się i zobacz naszą galerię łazienek, które możesz wykorzystać jako swoją inspirację.

Wanna wolnostojąca

Coraz więcej firm na polskim rynku oferuje wanny wolnostojące. Taka wanna może być wykonana z akrylu, kompozytu lub konglomeratu. Może być również tradycyjna - żeliwna, oparta na prostych lub zdobionych nóżkach.

Zabudowa wanny

Jeśli nie jesteś przekonany do wanny wolnostojącej, a chciałbyś, żeby twoja wanna wyglądała oryginalnie, do aranżacji łazienki możesz wykorzystać nietypowe materiały wykończeniowe: blacha, lustro czy deski tarasowe, to tylko niektóre pomysły, które zaprezentowaliśmy w galerii aranżacji łazienek.

Zobacz też, jakich kamieni możesz użyć do aranżacji łazienki

Wanna akrylowa – instalacja krok po kroku
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie