Remont PRL-owskiej kostki - zdjęcia przed i po! Niesamowite metamorfozy

2022-04-25 12:04
Dom kostka metamorfoza
Autor: archiwum serwisu Stare, brzydkie kostki z czasów PRL zmieniono w prawdziwe perełki

Dom kostka - wspomnienie czasów PRL-u. Wygląda niezbyt efektownie - szara, bez wyrazu, typowy klocek. Jednak ich metamorfozy pokazują, że te domy mają w sobie ogromny potencjał. Wystarczy pomysł, remont i stara, brzydka PRL-owska kostka zyskuje całkowicie nowy wygląd.

Dom kostka to wdzięczny obiekt do przebudowy. Z powodzeniem można dostosować go do współczesnych standardów. Inwestorzy coraz częściej decydują się na przemianę PRL-owskich kostek w piękne i nowoczesne domy. Dzięki remontom wyglądają ciekawiej i są wygodniejsze. Otrzymują nowe elewacje, układy funkcjonalne, a czasem także i dach. Ich remont i przebudowa to na pewno duża i droga inwestycja, ale są to pieniądze dobrze wydane. Często trudno uwierzyć, że to te same budynki. Obejrzyj galerię i zobacz, jak prezentują się stare domu typu "kostka" po remoncie. Po przebudowie w niczym nie przypomina dawnej PRL-owskiej kostki!

GALERIA: zobacz zdjęcia domów PRZED i PO remoncie

Zobacz też: 5 niezwykłych metamorfoz domów z czasów PRL

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE