Duże okna z PVC w domu

2012-10-05 17:51

Mam mieć w domu bardzo duże przeszklenia, większość od południa. Okna zdecydowanie chcę w kolorze ciemnego grafitu - prawie czarne. Obawiam się tylko ich nagrzewania i szybkości zużycia, gdyż podobno okna gładkie w tym kolorze muszą mieć okleinę foliową... Dowiedziałam się o rozwiązaniu na okna pokryte od zewnątrz szkłem akrylowym w procesie koekstruzji. To podobno świetne rozwiązanie, czy mogę prosić o opinię i o informację jaki producent wykonuje takie okna?

Nasza firma nie stosuje tego typu rozwiązania. W naszych oknach stosujemy zamknięte zbrojenie w ramie oraz wielokrotnie gięte w skrzydle, co gwarantuje stabilność, bezpieczeństwo i odpowiednią statykę. W naszej ofercie dostępne są okna w kolorze antracyt, czyli ciemny grafit (prawie czarne).

W celu uzyskania bezpłatnej wyceny oraz szczegółowych informacji na temat naszych produktów, a także rozwiązań zapraszamy serdecznie do najbliższego Salonu Sprzedaży http://www.oknoplast.com.pl/kontakt [oknoplast.com.pl]

Na powyższej stronie znajdzie Pan adresy i kontakty wszystkich naszych partnerów handlowych. Bardzo prosimy o skontaktowanie się z salonem najbardziej odpowiadającym Panu geograficznie. Oczywiście nasz partner handlowy poinformuje Pana również o możliwości umówienia się na pomiar.


Pozdrawiamy,
Oknoplast Sp. z o.o.