Odnawianie starych mebli - pasja i sposób na życie

2023-02-08 7:05
Czerwone Drzwi - to znak rozpoznawczy Katarzyny
Autor: Fot.: Igor Dziedziski, styl.: Jolanta Musiałowicz Pracownia i galeria, w której stare meble dostają swoją drugą szansę nazywa się Czerwone Drzwi - na ich tle pozuje Kasia

Daję starym meblom drugie życie - mówi Katarzyna Woltańska-Kubicz. - Od zawsze kochałam stare meble, cierpiałam, gdy widziałam je uszkodzone czy porzucone na śmietniku... Z czasem moja pasja stała się też moim kolejnym zawodem.

Odnawianie starych mebli w galerii Czerwone Drzwi

Drugie życie starych mebli

Katarzyna Woltańska-Kubicz skończyła wydział Ochrony Środowiska, ale dyplom schowała do szuflady. Przez kilkanaście lat prowadziła tartak pod Pułtuskiem, a od kilku lat jest właścicielką pracowni i galerii Czerwone Drzwi w Przemiarowie. Oprócz tego, że jest kobietą interesu, jest także żoną i matką pięciorga utalentowanych dzieci! - Od zawsze kochałam starocie i dobrze się czułam w otoczeniu wiekowych mebli i dekoracji - mówi. 

- Szczególnie lubię piękne przedmioty ze szlachetnych materiałów, zwłaszcza te z historią - opowiada. - Mam do nich dobre oko i to od dawna. Z czasem postanowiłam przekuć pasję w sposób na życie. Jeszcze prowadziłam tartak, gdy otworzyłam galerię Czerwone Drzwi. Miałam na głowie dzieci, dom i dwie firmy! Ale było warto, dziś jestem tego pewna!

Galeria Czerwone Drzwi

- Nazwa Czerwone Drzwi dla pracowni/galerii powstała, gdy przeczytałam w książce o feng shui, że czerwone drzwi wychodzące na południe wróżą dobrobyt i obfitość - wyjaśnia Kasia. - Zresztą czerwone drzwi są takie piękne! Przyciągają uwagę i po prostu cieszą oko. Teraz prowadzą do mojej galerii z meblami i dodatkami do wystroju wnętrz. Znajdziecie u mnie rzeczy nowe i używane. Meble głównie skandynawskie, choć nie tylko. Dodatki do wnętrz znanej polskiej marki Belldeco oraz ulubioną ceramikę z Bolesławca. W sieci można mnie znaleźć na Facebooku i Instagramie pod nazwą Czerwone Drzwi. W stodole zaś, czyli magazynie, stoją stare meble czekające na odnowienie. Już się na to cieszę! Nie ustaję też w poszukiwaniach kolejnych staroci i ciekawych przedmiotów - bo  po prostu kocham to, co robię!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie