Bratki na balkon i taras. ZDJĘCIA bratków w donicach. Kompozycje roślinne z bratków

2019-03-11 8:38 Opracowanie: redakcja serwisu

Bratki to niezwykle popularne kwiaty balkonowe. Balkon czy taras ozdobiony bratkami nabiera wyjątkowego wiosennego charakteru. Zobacz jak pięknie wyglądają różnokolorowe bratki w donicach. Zdjęcia kompozycji z bratków w pojemnikach.

Bratki znakomicie nadają się do uprawy w pojemnikach na balkonie czy tarasie.
Mnogość odmian bratków pozwala stworzyć niepowtarzalne roślinne kompozycje balkonowe. Odmiany bratków różnią się nie tylko wielkością i kolorami kwiatów, ale także pokrojem roślin. Bratki można sadzić w doniczkach, koszach wiklinowych, skrzynkach balkonowych, misach i innych pojemnikach o ciekawych kształtach. Coraz popularniejsze są bratki zwisające, które znakomicie prezentują się w wiszących pojemnikach. Nie brakuje także odmian bratków miniaturowych. Nowe odmiany bratków kwitną długo, a systematycznie podlewane i nawożone przez cały czas tworzą dużo kwiatów zdobiąc długo balkony i tarasy.

Zobacz ciekawe kompozycje z bratków w pojemnikach

Z bratków można tworzyć interesujące kompozycje, sadząc je albo w jednym pojemniku, albo ustawiając obok siebie wiele donic czy skrzynek wypełnionych tymi wdzięcznymi kwiatami.
Bratki w doniczkach można też wykorzystać je do wiosennej dekoracji mieszkań.

Zobacz film o bratkach

Wiosenne kwiaty – bratki
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE