Kocioł na ekogroszek z dotacją tylko do końca 2021 roku. Skorzystaj z promocji!

2021-06-22 15:08 Materiał sponsorowany
Kocioł na ekogroszek DEFRO KOMFORT EKO MINI
Autor: DEFRO Kocioł na ekogroszek DEFRO KOMFORT EKO MINI

Zakup i montaż kotła na węgiel w ramach programu „Czyste Powietrze” będzie możliwy tylko do 31 grudnia 2021 r. Od 1 stycznia 2022 r. nie będzie dotacji na to źródło ciepła. Zostało więc niewiele czasu, aby zdecydować się na kocioł na ekogroszek w ramach Programu "Czyste powietrze". Firma DEFRO przygotowała specjalną promocję dla osób, które jeszcze w czerwcu zdecydują się na zakup kotła, spełniającego kryteria programu.

Dnia 21.05.2021 roku nastąpiła nowelizacja programu Rządowego „Czyste Powietrze”. Od 1 lipca 2021 r. planowane jest zwiększenie obecnych progów dochodowych uprawniających do podwyższonego poziomu dofinansowania, czyli do uzyskania do 37 tys. zł bezzwrotnej dotacji. Ponadto od 1 lipca 2021 roku zakup i montaż kotła na ekogroszek w ramach Programu „Czyste Powietrze” będzie odbywał się na zmienionych zasadach. Od tej daty zakup kotła na ekogroszek będzie możliwy tylko do 31 grudnia 2021 r., co oznacza, że od 1 stycznia 2022 r. nie będzie dotacji na to źródło ciepła.

Defro Czyste Powietrze
Autor: Defro

Kocioł na ekogroszek kupisz z dotacją do końca 2021 roku

Planowana zmiana zostanie wprowadzona 1 lipca 2021 r. Składając wniosek przed tą datą, wciąż można uzyskać dotację z Programu „Czyste Powietrze” na zakup i montaż kotła węglowego na dotychczasowych zasadach.

Dodatkowo od 1 lipca do 31 grudnia 2021 r. obowiązywać będzie okres przejściowy między starymi a nowymi zasadami. Osoby, które w tym okresie złożą wniosek o dotację na kocioł na ekogroszek, wciąż mogą uzyskać pieniądze na ten cel. Należy jednak spełnić trzy podstawowe warunki:

  1. złożenie wniosku o dofinansowanie obejmujące kocioł na węgiel do 31 grudnia 2021 r.,
  2. zakup kotła na węgiel do 31 grudnia 2021 r.,
  3. wystawienia faktury za zakup i montaż nowego kotła do 31 grudnia 2021 r.

Powyższe warunki nie dotyczą osób, które złożą wnioski o dofinansowanie przed datą wejścia w życie zmian w programie „Czyste powietrze”, tj. przed 1 lipca 2021 roku.

Wnioski o dotacje złożone na zakup kotła na ekogroszek do końca czerwca 2021 r. będą odbywać się na obecnych zasadach – beneficjent będzie musiał zakupić i zamontować kocioł na ekogroszek w przeciągu 30 miesięcy od daty złożenia wniosku.

ważne

Skorzystaj z promocji! Kotły DEFRO na ekogroszek

Kup kocioł na ekogroszek DEFRO zanim zmiany w Programie "Czyste Powietrze" wejdą w życie. Jak skorzystać z promocji i oszczędzić pieniądze? 

Wymagania promocji:

1. złożenie wniosku do programu ”Czyste Powietrze”, wyłącznie w terminie od dnia 1.06.2021 r. do dnia 30.06.2021 r.

2. okazanie złożonego wniosku do programu” Czyste Powietrze” w terminie od 01.06.2021 do 30.06.20212

3. zakup Produktu w terminie od 01.06.2021 do 01.02.2022

UWAGA! Uczestnikiem promocji może być tylko i wyłącznie podmiot, który w wyżej wymienionym terminie złoży wniosek do Programu „Czyste Powietrze” na dofinansowanie kotła na ekogroszek, i który finalnie zakupi kocioł firmy DEFRO.

Dlaczego warto wybrać kocioł na ekogroszek DEFRO

Firma DEFRO jest zdecydowanym liderem w produkcji kotłów na paliwa stałe w Polsce i posiada kilkadziesiąt lat doświadczenie w branży techniki grzewczej. DEFRO posiada także największą siatkę serwisantów w Polsce - zarówno w serwisie własnym, jak i wśród autoryzowanych serwisantów zewnętrznych. Oferowane kotły na ekogroszek są proste i wygodne w obsłudze, a także spełniają wymagania energetyczno-emisyjne klasy 5 oraz posiadają Certyfikat ECODESIGN. To niezwykle ważne nie tylko w kontekście ekologii, ale i wygody oraz efektywności użytkowania kotła. Kupując produkt u zaufanego producenta, możemy cieszyć się bezpieczeństwem oraz pewnością, że w razie usterki urządzenie zostanie szybko i sprawnie naprawione. 

Aby skutecznie walczyć z problemem zanieczyszczenia środowiska firma DEFRO od wielu lat prowadzi badania swoich urządzeń już na etapie produkcji, wdrażając na rynek kotły sprawdzone, które zdobyły uznanie i zaufanie wielu użytkowników. Priorytetem firmy jest dbanie o ekologię i stałe poszukiwanie najnowszych rozwiązań w połączeniu z wyzwaniem dla ochrony środowiska. 

Ekogroszek to węgiel o określonej wielkości ziaren, wyselekcjonowany pod względem właściwości użytkowych. Jest wysokokaloryczny i mało zanieczyszczony. Ogrzewanie domu ekogroszkiem jest proste i tanie.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.