Kocioł na ekogroszek z dotacją tylko do końca 2021 roku. Skorzystaj z promocji!

2021-06-22 15:08 Materiał sponsorowany
Kocioł na ekogroszek DEFRO KOMFORT EKO MINI
Autor: DEFRO Kocioł na ekogroszek DEFRO KOMFORT EKO MINI

Zakup i montaż kotła na węgiel w ramach programu „Czyste Powietrze” będzie możliwy tylko do 31 grudnia 2021 r. Od 1 stycznia 2022 r. nie będzie dotacji na to źródło ciepła. Zostało więc niewiele czasu, aby zdecydować się na kocioł na ekogroszek w ramach Programu "Czyste powietrze". Firma DEFRO przygotowała specjalną promocję dla osób, które jeszcze w czerwcu zdecydują się na zakup kotła, spełniającego kryteria programu.

Dnia 21.05.2021 roku nastąpiła nowelizacja programu Rządowego „Czyste Powietrze”. Od 1 lipca 2021 r. planowane jest zwiększenie obecnych progów dochodowych uprawniających do podwyższonego poziomu dofinansowania, czyli do uzyskania do 37 tys. zł bezzwrotnej dotacji. Ponadto od 1 lipca 2021 roku zakup i montaż kotła na ekogroszek w ramach Programu „Czyste Powietrze” będzie odbywał się na zmienionych zasadach. Od tej daty zakup kotła na ekogroszek będzie możliwy tylko do 31 grudnia 2021 r., co oznacza, że od 1 stycznia 2022 r. nie będzie dotacji na to źródło ciepła.

Defro Czyste Powietrze
Autor: Defro

Kocioł na ekogroszek kupisz z dotacją do końca 2021 roku

Planowana zmiana zostanie wprowadzona 1 lipca 2021 r. Składając wniosek przed tą datą, wciąż można uzyskać dotację z Programu „Czyste Powietrze” na zakup i montaż kotła węglowego na dotychczasowych zasadach.

Dodatkowo od 1 lipca do 31 grudnia 2021 r. obowiązywać będzie okres przejściowy między starymi a nowymi zasadami. Osoby, które w tym okresie złożą wniosek o dotację na kocioł na ekogroszek, wciąż mogą uzyskać pieniądze na ten cel. Należy jednak spełnić trzy podstawowe warunki:

  1. złożenie wniosku o dofinansowanie obejmujące kocioł na węgiel do 31 grudnia 2021 r.,
  2. zakup kotła na węgiel do 31 grudnia 2021 r.,
  3. wystawienia faktury za zakup i montaż nowego kotła do 31 grudnia 2021 r.

Powyższe warunki nie dotyczą osób, które złożą wnioski o dofinansowanie przed datą wejścia w życie zmian w programie „Czyste powietrze”, tj. przed 1 lipca 2021 roku.

Wnioski o dotacje złożone na zakup kotła na ekogroszek do końca czerwca 2021 r. będą odbywać się na obecnych zasadach – beneficjent będzie musiał zakupić i zamontować kocioł na ekogroszek w przeciągu 30 miesięcy od daty złożenia wniosku.

ważne

Skorzystaj z promocji! Kotły DEFRO na ekogroszek

Kup kocioł na ekogroszek DEFRO zanim zmiany w Programie "Czyste Powietrze" wejdą w życie. Jak skorzystać z promocji i oszczędzić pieniądze? 

Wymagania promocji:

1. złożenie wniosku do programu ”Czyste Powietrze”, wyłącznie w terminie od dnia 1.06.2021 r. do dnia 30.06.2021 r.

2. okazanie złożonego wniosku do programu” Czyste Powietrze” w terminie od 01.06.2021 do 30.06.20212

3. zakup Produktu w terminie od 01.06.2021 do 01.02.2022

UWAGA! Uczestnikiem promocji może być tylko i wyłącznie podmiot, który w wyżej wymienionym terminie złoży wniosek do Programu „Czyste Powietrze” na dofinansowanie kotła na ekogroszek, i który finalnie zakupi kocioł firmy DEFRO.

Dlaczego warto wybrać kocioł na ekogroszek DEFRO

Firma DEFRO jest zdecydowanym liderem w produkcji kotłów na paliwa stałe w Polsce i posiada kilkadziesiąt lat doświadczenie w branży techniki grzewczej. DEFRO posiada także największą siatkę serwisantów w Polsce - zarówno w serwisie własnym, jak i wśród autoryzowanych serwisantów zewnętrznych. Oferowane kotły na ekogroszek są proste i wygodne w obsłudze, a także spełniają wymagania energetyczno-emisyjne klasy 5 oraz posiadają Certyfikat ECODESIGN. To niezwykle ważne nie tylko w kontekście ekologii, ale i wygody oraz efektywności użytkowania kotła. Kupując produkt u zaufanego producenta, możemy cieszyć się bezpieczeństwem oraz pewnością, że w razie usterki urządzenie zostanie szybko i sprawnie naprawione. 

Aby skutecznie walczyć z problemem zanieczyszczenia środowiska firma DEFRO od wielu lat prowadzi badania swoich urządzeń już na etapie produkcji, wdrażając na rynek kotły sprawdzone, które zdobyły uznanie i zaufanie wielu użytkowników. Priorytetem firmy jest dbanie o ekologię i stałe poszukiwanie najnowszych rozwiązań w połączeniu z wyzwaniem dla ochrony środowiska. 

Ekogroszek to węgiel o określonej wielkości ziaren, wyselekcjonowany pod względem właściwości użytkowych. Jest wysokokaloryczny i mało zanieczyszczony. Ogrzewanie domu ekogroszkiem jest proste i tanie.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE