Wyjątkowy system rynnowy o kwadratowym przekroju. Nowość firmy Galeco na targach Budma 2018

2018-01-31 10:48
Rynny o przekroju kwadratowym
Autor: archiwum muratordom Kwadratowe rynny, zarówno te schowane w warstwie ocieplenia, jak i pozostające na widoku, to symbol nowoczesnej architektury

Rynny kojarzą się z półokrągłymi korytkami i towarzyszącymi im okrągłymi rurami spustowymi. To standard, który świetnie sprawdza się od setek lat, ale nie zawsze zadowala bardziej wymagających klientów, poszukujących systemu rynnowego o wyjątkowych cechach. To z myślą o nich firma Galeco zaprezentowała na tegorocznych targach Budma nową kolekcję rynien o kwadratowym przekroju.

Na stoisku Galeco można było zajrzeć w głąb rynien bez potrzeby wdrapywania się po drabinie na dach. Wszystkie akcesoria tworzące system rynnowy były w zasięgu reki. Człowiek, który rynny znał tylko z widzenia, po rozmowie z doradcami Galeco wychodził zasilony szczegółową wiedzą o możliwościach nowoczesnych systemów rynnowych. Żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi.

Kwadratura rynny, czyli złoty medal dla Galeco

Nowy system rynnowy Galeco PVC2, nagrodzony właśnie Złotym Medalem targów Budma 2018, to wyjście naprzeciw aktualnym trendom w budownictwie, a także potrzebom coraz bardziej wymagających inwestorów. Strzelające korki szampana i fanfary były preludium do pokazania nowej kolekcji rynien o kwadratowym przekroju. Pierwszym etapem na drodze do jej wdrożenia było wprowadzenie systemu Galeco BEZOKAPOWY, który opierając się na kwadratowym profilu rynny i rury spustowej zrewolucjonizował podejście do orynnowania. Możliwość ukrycia rynien i rur w ociepleniu ścian zewnętrznych, stała się jego dodatkowym atutem.

Kwadratowy Świat Galeco to idea, która w naturalny sposób wpasowuje się w prostotę projektowanych brył, podkreślając prestiżowy wygląd współczesnych domów. W naszym filmie, o rynnach „wpisanych w kwadrat” opowiadają z dumą właściciel firmy Galeco – pan Szczepan Buryło, Tomasz Piotrowski - dyrektor sprzedaży i marketingu Galeco oraz Magdalena Gardyła - specjalistka do spraw rozwoju produktu i jakości Galeco.

Nowy, kwadratowy system rynnowy Galeco PVC2 - BUDMA 2018
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie