Kiedy i jak ciąć hortensje bukietowe? Hortensja ogrodowa przycinanie. Poznaj tajniki cięcia hortensji! Wideo #MuratorOgroduje!

2024-03-14 17:06

Marzysz o ogromnych kwiatach hortensji bukietowych i ogrodowych? Chcesz, aby pięknie rosły i kwitły? W odcinku #MuratorOgroduje, Ewelina, ogrodniczka z Krakowa, przedstawia 5 kluczowych zasad: kiedy i jak ciąć hortensje bukietowe i ogrodowe. Poznaj tajniki cięcia hortensji! Zapraszamy do oglądania WIDEO!

Ewelina Murator Ogrduje
Autor: Łukasz Kaugan Kiedy i jak ciąć hortensje bukietowe? Hortensja ogrodowa przycinanie. Poznaj tajniki cięcia hortensji! Wideo #MuratorOgroduje!

Zobacz wideo!

#MuratorOgroduje: Cięcie hortensji - to musisz wiedzieć
Materiał sponsorowany

Partnerem odcinka jest Stihl. Producent urządzeń do pielęgnacji zieleni. W odcinku pt.: "Wiosenne cięcie hortensji" Ewelina z Zakazany Ogród:

  • opowiada o narzędziach potrzebnych do cięcia hortensji, ich zaletach i cechach szczególnych,
  • przedstawia 5 zasad: kiedy i jak ciąć hortensje bukietowe i ogrodowe,
  • pokazuje, jak pozyskać nowe sadzonki hortensji.

#Muratorogroduje to praktyczne porady, sprawdzone rozwiązania i ciekawostki, czyli wszystko to, co musisz wiedzieć, mając ogród, przydomowy taras czy balkon. W #MuratorOgroduje odwiedzamy naszych ogrodników i ich ogrody położone w różnych zakątkach Polski. Nasi Przyjaciele dzielą się w materiałach swoją wiedzą i doświadczeniem na temat pielęgnacji ogrodu.

Zapraszamy też na www.youtube.com/@MuratorOgroduje

Listen on Spreaker.