Kwiaty na Dzień Matki - prześliczne bukiety z peonii i nie tylko...

2023-05-25 10:01

Najlepszym prezentem dla każdej mamy w jej święto kwiaty! Zobacz, jakie piękne bukiety można stworzyć na Dzień Matki. Kwiaty na Dzień Matki: zdjęcia.

Dzień Matki to wyjątkowa data w kalendarzu i wspaniała okazja okazania swojej miłości! W tym dniu wręczamy mamom przede wszystkim kwiaty: maleńkie bukieciki pachnących fiołków, konwalii czy bratków, albo większe bukiety z rozmaitych kwiatów ciętych. Sprawmy, aby nasze mamy w tym dniu poczuły się kochane i wzruszone!

Dzień Matki przypada w maju, gdy oferta kwiatów ciętych jest bogata. To miesiąc kwitnienia m.in. peonii, z których można wyczarować prawdziwie romantyczne bukiety. Okazałe różowe, białe i karminowe kwiaty peonii roztaczają dodatkowo piękny zapach. Można ułożyć z nich okazałe wiązanki, które znakomicie prezentować się będą w dużych wazonach.

Do bukietu możemy dołączyć swoje zdjęcie albo własnoręcznie wykonaną laurkę. Aranżacja bukietu na Dzień Matki może zaskakiwać formą i kształtem, być różnorodna pod względem kwiatów i kolorów.

Zamiast bukietu możemy obdarować mamę oryginalnymi kompozycjami kwiatowymi ułożonymi w oryginalnych naczyniach. Do przygotowania aranżacji na Dzień Matki można także wykorzystać rośliny doniczkowe, szczególnie te o ozdobnych kwiatach, obficie kwitnące. Dobrym pomysłem jest ozdobienie kwiatów florystycznymi dodatkami, takimi jak wstążki, kokardy czy szpilki zakończone perłami.

Do bukietu dla mamy doskonale nadają się lilie. Ich duże kwiaty, w różnych kolorach, pozwalają na stworzenie jedynej w swoim rodzaju kwiatowej kompozycji. Kwiaty lilii także pięknie pachną!

Zobacz w galerii zdjęcia pięknych bukietów na Dzień Matki!

Malowana filiżanka na Dzień Matki
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE