Ogrzewanie podłogowe elektryczne pod panele winylowe. Wideo Murator Remontuje!

2024-03-15 13:52

W nowym odcinku Murator Remontuje, Jerzy Pawlicki, ekspert Muratora, opowiada o ogrzewaniu podłogowym. Pokazuje krok po kroku, jak ułożyć folię grzewczą oraz jak uniknąć przy tym podstawowych błędów. Zapraszamy do obejrzenia wiedo!

Jerzy Pawlicki, ekspert Muratora
Autor: Szymon Starnawski Jerzy Pawlicki, ekspert Muratora

Zobacz wideo!

Murator Remontuje: Ogrzewanie podłogowe
Materiał sponsorowany

Parterem odcinka jest Heat Decor producent nowoczesnych systemów grzewczych. Sponsorem programu jest właściciel marki paneli winylowych z rdzeniem mineralnym Arbiton.

W odcinku "Ogrzewanie podłogowe" pokazujemy folię grzewczą produkcji Heat Decor. Seria HD-EPL ma grubość zaledwie 0,45 mm. Ten dokładnie model ma moc 80 wat /mkw i jest to moc odpowiednia do ułożenia pod panele. Gotowy zestaw do montażu folii grzewczej  wraz ze sterowaniem dostarczył nam producent nowoczesnych systemów grzewczych Heat Decor, i został on uzupełniony podkładem termoizolacyjnym, folią paroizolacyjną i panelami winylowymi z rdzeniem mineralnym Arbiton. To właśnie połączenie folii grzewczej Heat Decor i podłogi oraz materiałów Arbiton zapewni nam nie tylko komfort cieplny, ale też utrzymanie pełnej gwarancji na panele winylowe i na cały system grzewczy.

Cykl "Murator Remontuje" - dla kogo jesteśmy?

Chcemy pomagać i rozwiązywać problemy projektowe, remontowe i wykonawcze. Jesteśmy dla wszystkich, którzy chcą coś zrobić sami w swoim domu oraz dla osób, które chcą mieć wiedzę, żeby dobrze współpracować ze swoim projektantem i ekipą wykonawczą.

Zobacz wszystkie odcinki na kanale youtube.com/@MuratorRemontuje

Listen on Spreaker.