Jak pomalować szafki kuchenne, by wyglądały jak nowe? Wyjaśniamy krok po kroku? WIDEO Murator Remontuje!

2024-03-27 19:58

Marzysz o odświeżeniu wyglądu swojej kuchni, ale wymiana mebli to zbyt duży wydatek? Nie martw się! Wystarczy pomalować szafki kuchenne odpowiednią farbą, aby nadać im nowy, świeży wygląd i całkowicie odmienić charakter wnętrza. W kolejnym odcinku "Murator Remontuje" pokazujemy jak odnowić szafki kuchenne przy pomocy farby Dulux Szybka Odnowa – Meble Kuchenne. Zapraszamy do obejrzenia wiedo!

Jak pomalować szafki kuchenne, by wyglądały jak nowe? Wideo Murator Remontuje!
Autor: Seweryn Lewczuk Jak pomalować szafki kuchenne, by wyglądały jak nowe? Wideo Murator Remontuje!

Zobacz wideo!

Parterem odcinka jest marka Dulux. Do odnowy szafek kuchennych używamy farby Dulux Szybka Odnowa – Meble Kuchenne. Produkt jest specjalnie dostosowany do malowania mebli i frontów kuchennych. Farba charakteryzuje się wysoką odpornością powłoki na zarysowania, uderzenia i tłuste plamy. Łatwo się ją czyści co w kuchni jest ważne.

Korzyści z malowania szafek kuchennych: 

  • Szybka metamorfoza kuchni: już w ciągu jednego dnia możesz całkowicie odmienić wygląd kuchni.
  • Oszczędność: malowanie szafek to zdecydowanie tańsza opcja niż wymiana mebli na nowe.
  • Możesz wybrać swój kolor: farby Dulux Szybka Odnowa – Meble Kuchenne dostępne są w kilku kolorach, co pozwala dopasować je do każdego stylu aranżacyjnego.
  • Łatwość czyszczenia: farby do mebli kuchennych są odporne na zmywanie i ścieranie, co ułatwia utrzymanie ich w czystości.

Cykl "Murator Remontuje" - dla kogo jesteśmy?

Chcemy pomagać i rozwiązywać problemy projektowe, remontowe i wykonawcze. Jesteśmy dla wszystkich, którzy chcą coś zrobić sami w swoim domu oraz dla osób, które chcą mieć wiedzę, żeby dobrze współpracować ze swoim projektantem i ekipą wykonawczą.

Zobacz wszystkie odcinki na kanale youtube.com/@MuratorRemontuje

Listen on Spreaker.