Dotykowy panel do sterowania funkcjami budynku. System Grenton Smart Home na targach Budma 2018

2018-01-31 10:48
Panel sterujący Grenton
Autor: Grenton Nowy panel sterujący firmy Grenton daje kilka zupełnie wyjątkowych udogodnień, jak choćby sensor odczytujący umowne gesty lub wbudowany czujnik temperatury i światła

Pod dachem targowej hali, polska firma Grenton stworzyła enklawę nowoczesnych technologii. Prawdziwy poligon możliwości sterowania tym, czym tylko w domu da się sterować. Odwiedziliśmy je między innymi po to, aby bliżej poznać możliwości panelu sterującego Grenton Smart Panel. Wyjaśniono nam też, co kryje się za określeniem „system inteligentnego domu”

Stoisko, nawet jak na wysokie standardy targów Budma, budzi bardzo pozytywne zaskoczenie. Można samemu przetestować wybrane produkty i z bliska przyjrzeć się nowości, która zasłużyła w tym roku na złoty medal targów Budma. To wyjątkowy na polskim rynku system inteligentnego domu, którego sercem jest dotykowy panel Grenton Smart Panel, uhonorowany Złotym Medalem Budma 2018.

Grenton Smart Panel – dom pod elektronicznym nadzorem

Na stoisku firmy Grenton można było poznać wiele składników tworzących rozbudowane systemy inteligentnego zarządzania budynkami. Największa gwiazdą wśród nich był Grenton Smart Panel. To urządzenie łączące w sobie nowoczesny design z zaskakująco bogatą gamę różnych funkcji. Na wyświetlaczu OLED pojawiają się ikony, pokazywany jest status domu, a może on też posłużyć do wysłania informacji któremuś z domowników.

Dotykowy panel jest intuicyjny w obsłudze. Staje się twoim pośrednikiem w obsłudze światła, rolet, ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, domowych multimediów. To zapewnia nie tylko wygodę, ale również daje szanse na poczynienie znacznych oszczędności, dzięki zracjonalizowaniu zużycia energii elektrycznej i cieplnej.

W tajniki systemu Grenton SmartHome wprowadzi prezes zarządu firmy Grenton – pan Jacek Gzyl.

Smart Panel Grenton - w domu inteligentnym - Budma 2018
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE