Gala SuperDekarz 2021 - najlepsi dekarze w Polsce wybrani!

2022-06-08 12:53
Gala SuperDekarz 2021
Autor: materiały prasowe Po raz 13. przyznano nagrody SuperDekarz, ktore wręczono podczas uroczystej gali w Łodzi

Firma BMI Polska po raz 13. zorganizowała Galę SuperDekarz, na której wręczono nagrody najlepszym wykonawcom. Gala jest zwieńczeniem całego roku pracy kilkuset najlepszych dekarzy z całej Polski.

Nagrody SuperDekarz to ukoronowanie wielu lat doświadczeń, szkoleń i certyfikacji dekarzy. Specjaliści z różnych regionów Polski przez cały rok nadsyłają swoje prace, by zaprezentować swoje rozwiązania wykonane dzięki najwyższej jakości, innowacyjnym produktom marki. Firma BMI Polska po raz 13. zorganizowała Galę, która zrzesza dekarzy z całej Polski i nagradza wykwalifikowanych oraz doświadczonych wykonawców. Najnowsza edycja SuperDekarza odbyła się w Łodzi i minęła pod znakiem świetnej muzyki i występów m.in. tancerzy i tancerek samby brazylijskiej. Galę prowadził Maciej Rock, a gwiazdą wieczoru była Kayah.

SuperDekarz nagroda główna

Statuetki przyznane zostały w 3 głównych kategoriach. W 2021 r. nagrodę SuperDekarz otrzymał Marcin Kaczmarek (Dachy Kaczmarek, Posada, woj. wielkopolskie), tym samym zostając najlepszym dekarzem w swoim regionie. Marcin Kaczmarek został także wyróżniony w kategorii “Najlepszy Wynik, akcesoria w roku 2021”. To kolejna gala, z której Marcin Kaczmarek wraca ze statuetkami. – Nagroda SuperDekarz to dla mnie bardzo duże wyróżnienie. Udział w programie dał mi przestrzeń do tego, by udoskonalać mój fach, ale też promować moje usługi wśród klientów. Statuetka SuperDekarz jest niemal jak znak jakości. Dzięki niemu moi klienci wiedzą, że pracuję ze sprawdzonymi produktami z długoletnią gwarancją. Mogę też liczyć na wsparcie doradców technicznych w BMI, co przekłada się na najwyższą jakość dachów, które budujemy – powiedział Marcin Kaczmarek.

Gala SuperDekarz 2021
Autor: materiały prasowe Marcin Kaczmarek (właściciel firmy Dachy Kaczmarek) zdobył nagrodę główną SuperDekarz 2021

Pozostałe nagrody SuperDekarz 2021

Najlepszymi dekarzami w 2021 r. w pozostałych trzech regionach zostali:

  • Jerzy Orłowski (Usługi Ogólnobudowlane „Orzeł” Jerzy Orłowski, Pyrzyce, woj. zachodniopomorskie)
  • Jerzy Łączyński (Domino Dach, Mińsk Mazowiecki, woj. mazowieckie)
  • Adrian Woźniak (U.R.B Adrian Woźniak, Zawada, woj. małopolskie)

Zgodnie z tradycją, podczas Gali zostały przyznane również nagrody SuperDekarza specjalnych kategoriach:

  • Dachówka Cisar 2021 – Jerzy Orłowski (Usługi Ogólnobudowlane „Orzeł” Jerzy Orłowski, Pyrzyce, woj. zachodniopomorskie)
  • Akcesoria 2021 – Marcin Kaczmarek (Dachy Kaczmarek, Posada, woj. wielkopolskie)
  • Gwarancje Systemowe 2021 – Piotr Pasternok (P.P.H.U. „PASTERNOK” Piotr Pasternok, woj. opolskie)
  • Debiutant roku 2021 – Piotr Papierowski [PAP-DACH, Sępólno Krajeńskie, woj. kujawsko-pomorskie)

Prawie 6 tys. zgłoszeń do programu SuperDekarz

Do tegorocznej edycji programu zgłoszonych zostało 5990 obiektów, spośród, których ponad 80% stanowiły domy jednorodzinne. Po raz kolejny popularniejsza od dachówki ceramicznej, była dachówka betonowa. To właśnie pokrycie z dachówki betonowej pojawiło się w zgłoszeniach prawie dwa razy częściej niż dachówka ceramiczna. Potwierdza to sukces nowych technologii w rozwiązaniach dachowych.

- BMI dostarcza innowacyjne, kompleksowe i dopasowane do wymagań rynku oraz trendów systemy dachowe. Działamy w zgodzie z maksymą, która przyświeca nam od dawna: „to więcej niż tylko dach”. Wierzymy, że dach poza oczywistymi walorami estetycznymi, to przede wszystkim bezpieczeństwo ludzi, którzy pod nim mieszkają i pracują. Jestem dumny z tego, że wspólnie z najlepszymi dekarzami dbamy o najwyższe standardy na rynku. Ludzie, których dzisiaj możemy zobaczyć na gali to najlepsi ambasadorzy zawodu dekarza i naszej marki -  mówi Artur Gałka, Commercial Director w BMI Polska.

Program SuperDekarz

Program SuperDekarz powstał w 2008 r. z inicjatywy firmy BMI Braas, znanej z produkcji wysokiej jakości dachówek betonowych i ceramicznych. BMI Braas należy do międzynarodowej Grupy BMI Polska, którą w Polsce tworzy wraz ze spółką BMI Icopal. Ideą programu jest integracja środowiska dekarskiego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych dekarzy na coraz bardziej wymagającym rynku. Program SuperDekarz łączy w sobie rywalizację m.in. o położenie największej liczby dachów, a także system szkoleń - od wykonawstwa po techniki sprzedaży i marketingu. Na stronie www.superdekarz.pl dostępne są kontakty do SuperDekarzy z całej Polski. Wszyscy uczestnicy programu są dokładnie weryfikowani przez specjalistów BMI. Dzięki temu, klienci mogą mieć pewność, że znajdą najlepszego eksperta w swojej okolicy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie