Dachówka ceramiczna BERGAMO, nowoczesny i trwały dach

2020-04-21 12:31 Materiał sponsorowany Rӧben
Dachówka Bergamo
Autor: Rӧben

Wielu ceniących minimalizm i proste formy inwestorów zastanawia się nad wyborem pokrycia dachowego. Idealny produkt byłby dodatkowo trwały, ekologiczny oraz wyróżniałby się wysokimi parametrami technicznymi. Czy taki istnieje? Tak! To dachówki ceramiczne BERGAMO marki Rӧben.

Antracytowa dachówka ceramiczna BERGAMO marki Rӧben to produkt, który w ostatnim czasie zyskuje na popularności. Dachówkę tę wyróżnia płaska powierzchnia, a jej prosta forma sprawia, że doskonale wpisuje się w nowoczesne i minimalistyczne projekty. To rozwiązanie przede wszystkim do dachów dwuspadowych i kopertowych o dużej powierzchni i niewielkim stopniu skomplikowania.

Dachówka ceramiczna Bergamo = nowoczesny minimalizm

Bergamo to idealna propozycja dla architektów i inwestorów, którzy chętnie decydują się na minimalizm w swoich projektach i stawiają na nowoczesne budownictwo. Dachówka stworzona jest z wysokiej jakości materiałów ekologicznych, której parametry techniczne idą w parze z estetyką. Swoimi właściwościami technicznymi oraz designem zadowoli najbardziej wymagających klientów. Wyróżnia się ona  nowoczesnym wyglądem i cechuje się płaską powierzchnią oraz prostą formą.

Dachówka Bergamo
Autor: Rӧben
Dachówki Bergamo

Dachówki płaskie Bergamo, to jedna z ciekawszych propozycji marki Röben. Wyróżnia je płaska, minimalistyczna forma i stonowana kolorystyka. Około 12 dachówek wystarcza do pokrycia 1 m² połaci. Tworzą one płaską, odporną na działanie warunków atmosferycznych i zabrudzenia, powierzchnię. Trwałość i szczelność dachu gwarantują specjalne zamki i specjalny system odprowadzania wody. Dachówki ceramiczne Bergamo oferowane są w kolorze szarym matowym oraz antracytowym, o wykończeniu angobowanym. Dachówka dostępna w kolorze antracytowym angobowanym.

Prawidłowy montaż dachówki Bergamo = trwałość przez lata

Dachówka Bergamo została zaprojektowana w sposób, który zapewnia wyjątkową szczelność dachu. Specjalna konstrukcja zamków, które wyposażono w dodatkowe “ząbki”, ułatwia precyzyjne klamrowanie dachówek, dzięki czemu można je układać na dachach, których kąt nachylenia jest większy niż 25 stopni.
Pokrycie wykonane tym systemem zapewni wysoką mrozoodporność, wytrzymałość, ale również maksymalnie zwiększy izolację akustyczną budynku oraz przy użyciu odpowiedniego docieplenia, termoizolację.

Pokrycia z dachówek płaskich Bergamo są jednak znacznie trudniejsze do układania niż te z dachówek falistych. Bardzo ważne jest, aby poprawnie ją zamontować, aby inwestorzy mogli w pełni cieszyć się trwałym i pięknym dachem. Kluczowe jest odpowiednie przygotowanie dachu, ważne, aby jego konstrukcja była zaprojektowana pod pokrycia ciężkie oraz jej odpowiednie rozmierzenie: odległości i kąty muszą być równe, a ewentualne nierówności wyprowadzone.

System Bergamo - kompleksowe wykończenie

System Bergamo to nie tylko dachówki podstawowe, ale także dodatkowe akcesoria w postaci dachówek skrajnych (prawych i lewych), dachówki ½, gąsiorów, dachówek wentylacyjnych czy kominków, które pozwalają na kompletne i spójne wykończenie całego pokrycia.

Dachówka Bergamo
Autor: Rӧben
Partnerzy

Firma Röben produkuje materiały budowlane najwyższej jakości, które umożliwiają realizację marzeń kolejnych pokoleń inwestorów o pięknym i bezpiecznym domu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie
KOMENTARZE