Bornholm, Piemont i MONZAplus – tradycyjne pokrycie dachu

2020-04-21 12:53 Materiał sponsorowany Rӧben
Dachówka marki Rӧben
Autor: Rӧben

Dachówki ceramiczne to produkty o doskonałych parametrach technicznych, które dają gwarancję wytrzymałości, trwałości i odporności przez lata. To jeden z najstarszych materiałów pokryciowych, który do dziś sprawdza się perfekcyjnie i jest najczęściej wybierany przez inwestorów. W ofercie marki Rӧben Polska są dostępne aż trzy modele, które doskonale pasują do domów w stylu tradycyjnym i klasycznym.

Dachówki ceramiczne Bornholm, Piemont oraz MONZAplus to produkty marki RÖBEN Polska, dedykowane klasycznym projektom oraz obiektom poddawanym renowacji. Bez wątpienia odpowiednie dopasowanie pokrycia dachowego jest niezwykle istotne.

Przy wyborze konkretnego modelu należy wziąć pod uwagę nie tylko charakter inwestycji, ale też takie czynniki jak rozmiar dachu, jego kształt czy też lokalizacja inwestycji i kolor elewacji. Większość inwestorów decyduje się na ceramikę, gdyż dzięki swoim parametrom technicznym gwarantuje nie tylko trwałość dachu, ale też komfort użytkowania. Jest długowieczna, przyjazna środowisku i bardzo odporna na działanie czynników zewnętrznych. W ofercie marki Röben można znaleźć propozycje, które doskonale sprawdzą się w przypadku inwestycji o tradycyjnej stylistyce, czy też obiektów renowacyjnych.

Dachówki Bornholm - klasyka w najlepszym wydaniu

Dachówki ceramiczne Bornholm idealnie sprawdzą się w przypadku budynków zabytkowych. Ich charakterystyczne sprofilowanie w kształcie litery S oraz wyraźna, klasyczna fala - czynią je odporne nawet na silny wiatr. Oferowane w trzech wariantach wykończenia naturalnym, angobowanym i glazurowanym. Znajdziemy je w trzech kolorach: miedzianym, czerwonym naturalnym oraz tobago.

Dachówki Piemont - doskonała renowacja

Dachówki ceramiczne Piemont powstały z myślą o domach remontowanych. Ich najważniejszą cechą jest przesuwność (aż 38 mm). Idealnie sprawdzą się zatem do zastosowania przy istniejącej już więźbie. I znów zaskoczy nas bogactwo wyboru. Trzy warianty wykończenia - naturalny, angobowany i glazurowany, a także bogata gama kolorystyczna, m.in. miedziana, antracytowa, titan oraz grafitowa.

Dachówki MONZAplus - rozsądny wybór

MONZAplus, to dachówka, która cieszy się dużym zainteresowaniem inwestorów. Jest ona najlepszym wyborem w przypadku dużych dachów. Inwestorzy, dla których ważna jest możliwość szybkiego i ekonomicznego pokrycia dachu powinni zdecydować się na ten rodzaj dachówki.  Do pokrycia 1m2 wystarczy 10 dachówek, co gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

MONZAplus jest niezwykle odporna na wszelkie czynniki atmosferyczne. Przy bocznej krawędzi dachówek zaprojektowano specjalne ząbki, które są dodatkowym zabezpieczeniem oraz umożliwiają stabilne i trwałe przypięcie dachówki do łaty. Architekci i inwestorzy mają tu do wyboru aż siedem odcieni (kasztanowy, miedziany, antracytowy, grafitowy, maduro, tobago i trentino), co pozwala dopasować ten rodzaj dachówki do niemal każdego projektu.

Partnerzy

Firma Röben produkuje materiały budowlane najwyższej jakości, które umożliwiają realizację marzeń kolejnych pokoleń inwestorów o pięknym i bezpiecznym domu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie
KOMENTARZE