Redakcyjny przegląd domów gwiazd i celebrytów

2020-05-18 11:09
izolacja w domu
Autor: gettyimages Każdy radzi sobie z izolacją jak może. Ćwiczymy, remontujemy i więcej gotujemy, by przetrwać ten trudny czas. Na portalach społecznościowych możemy obserwować życie celebrytów, którzy zajęli się np. zmianami w swoich domach

Teraz, jak nigdy, możemy zajrzeć do domów celebrytów. Jak mieszka Dorota Szelągowska czy Natalia Siwiec? W jaki sposób gwiazdy radzą sobie z codziennymi obowiązkami i czuwaniem nad swoimi pociechami? Sprawdziliśmy i my!

Jak się okazuje, niektóre gwiazdy również wykorzystują ten czas na lifting bądź remont swoich mieszkań i domów. Inne zaś cieszą się swoimi wnętrzami, ogrodami lub więcej czasu przebywają w kuchni. Wszystko po to, by ten trudny okres wykorzystać w miarę możliwości normalnie i ze spokojem.

Dorota Szelągowska – remont domku mobilnego

Dorota Szelągowska - projektantka wnętrz i prezenterka telewizyjna - ruszyła już ze zdjęciami do programu „Tu jest pięknie”, ale wcześniej trochę odświeżała pomieszczenia w swoim domu na Warmii. Również przeniosła tam dom mobilny, który postanowiła odmalować!

Małgorzata Rozenek-Majdan - zmiany w salonie

Małgorzata Rozenek-Majdan przez pierwszy okres pandemii całą rodziną rezydowała poza swoim miejscem zamieszkania. Teraz powróciła do trochę zmienionego domu – para odświeżyła salon z pomocą specjalistów. Teraz wygląda zupełnie inaczej. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w ten sposób szykują się na przyjście dziecka na świat. Jak widać celebryci również postawili na remonty!

Natalia Siwiec – remont pełną parą

Natalia Siwiec również wyremontowała wnętrza swojego domu i niedawno pochwaliła się efektami na Instagramie. Na pierwszy rzut poszła kuchnia – w nowoczesnym stylu z nutą minimalizmu. Górne szafki – biały mat z mosiądzem urozmaicają całe pomieszczenie.

Lara Gessler – gotowanie wśród natury

Lara Gessler podczas pandemii przebywa w domu na Mazurach, gdzie spędza kreatywnie czas. Zaczęła m.in. lepić z gliny czy robić na drutach. Oczywiście sporo gotuje jak na specjalistkę przystało. W ten sposób, daleko od miasta, zamierza wraz ze swoim partnerem przetrwać ten okres.

Anita Sokołowska – książki i spacery

Aktora od początku deklarowała siedzenie w domu z wyjątkami na spacery. Miłośniczka książek (ma pokaźny zbiór) i seriali oraz zabaw z synem Antosiem. Teraz również cieszy się przyjemnościami, które daje obcowanie z naturą.

Henry Cavill – Wiedźmin mistrzem kuchni?

Aktor przebywa w swoim niesamowitym domu w Londynie (pisaliśmy o tych budynkach wcześniej - angielskie mews). Wnętrzami nie dzieli się jakoś specjalnie, ale co i rusz wrzuca na swojego Instagrama popisy kulinarne. Z tego co dostrzegliśmy już wcześniej wnętrze kuchni Cavilla jest raczej tradycyjne i klasyczne, a nawet lekko rustykalne.

Monty Don – niesamowity ogród

Monty Don - brytyjski ogrodnik samouk i prezenter telewizyjny - codziennie wrzuca porcję zdjęć swojego pięknego ogrodu. Każdy jego zakątek cieszy nasze redakcyjne oczy. Dopracowany w każdym szczególe jest inspiracją dla ogrodników amatorów. Nie ukrywamy – jesteśmy fanami Monty'ego Dona!

Sprawdź ciekawe projekty gotowe z kolekcji Muratora:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie