Redakcyjny przegląd domów gwiazd i celebrytów

2020-05-18 11:09
izolacja w domu
Autor: gettyimages Każdy radzi sobie z izolacją jak może. Ćwiczymy, remontujemy i więcej gotujemy, by przetrwać ten trudny czas. Na portalach społecznościowych możemy obserwować życie celebrytów, którzy zajęli się np. zmianami w swoich domach

Teraz, jak nigdy, możemy zajrzeć do domów celebrytów. Jak mieszka Dorota Szelągowska czy Natalia Siwiec? W jaki sposób gwiazdy radzą sobie z codziennymi obowiązkami i czuwaniem nad swoimi pociechami? Sprawdziliśmy i my!

Jak się okazuje, niektóre gwiazdy również wykorzystują ten czas na lifting bądź remont swoich mieszkań i domów. Inne zaś cieszą się swoimi wnętrzami, ogrodami lub więcej czasu przebywają w kuchni. Wszystko po to, by ten trudny okres wykorzystać w miarę możliwości normalnie i ze spokojem.

Dorota Szelągowska – remont domku mobilnego

Dorota Szelągowska - projektantka wnętrz i prezenterka telewizyjna - ruszyła już ze zdjęciami do programu „Tu jest pięknie”, ale wcześniej trochę odświeżała pomieszczenia w swoim domu na Warmii. Również przeniosła tam dom mobilny, który postanowiła odmalować!

Małgorzata Rozenek-Majdan - zmiany w salonie

Małgorzata Rozenek-Majdan przez pierwszy okres pandemii całą rodziną rezydowała poza swoim miejscem zamieszkania. Teraz powróciła do trochę zmienionego domu – para odświeżyła salon z pomocą specjalistów. Teraz wygląda zupełnie inaczej. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w ten sposób szykują się na przyjście dziecka na świat. Jak widać celebryci również postawili na remonty!

Natalia Siwiec – remont pełną parą

Natalia Siwiec również wyremontowała wnętrza swojego domu i niedawno pochwaliła się efektami na Instagramie. Na pierwszy rzut poszła kuchnia – w nowoczesnym stylu z nutą minimalizmu. Górne szafki – biały mat z mosiądzem urozmaicają całe pomieszczenie.

Lara Gessler – gotowanie wśród natury

Lara Gessler podczas pandemii przebywa w domu na Mazurach, gdzie spędza kreatywnie czas. Zaczęła m.in. lepić z gliny czy robić na drutach. Oczywiście sporo gotuje jak na specjalistkę przystało. W ten sposób, daleko od miasta, zamierza wraz ze swoim partnerem przetrwać ten okres.

Anita Sokołowska – książki i spacery

Aktora od początku deklarowała siedzenie w domu z wyjątkami na spacery. Miłośniczka książek (ma pokaźny zbiór) i seriali oraz zabaw z synem Antosiem. Teraz również cieszy się przyjemnościami, które daje obcowanie z naturą.

Henry Cavill – Wiedźmin mistrzem kuchni?

Aktor przebywa w swoim niesamowitym domu w Londynie (pisaliśmy o tych budynkach wcześniej - angielskie mews). Wnętrzami nie dzieli się jakoś specjalnie, ale co i rusz wrzuca na swojego Instagrama popisy kulinarne. Z tego co dostrzegliśmy już wcześniej wnętrze kuchni Cavilla jest raczej tradycyjne i klasyczne, a nawet lekko rustykalne.

Monty Don – niesamowity ogród

Monty Don - brytyjski ogrodnik samouk i prezenter telewizyjny - codziennie wrzuca porcję zdjęć swojego pięknego ogrodu. Każdy jego zakątek cieszy nasze redakcyjne oczy. Dopracowany w każdym szczególe jest inspiracją dla ogrodników amatorów. Nie ukrywamy – jesteśmy fanami Monty'ego Dona!

Sprawdź ciekawe projekty gotowe z kolekcji Muratora:

Sonda
Czy ćwiczysz w czasie lockdownu?
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie