10 najbardziej niesamowitych pomysłów na choinki. Która podoba Ci się najbardziej?

2018-10-26 14:25 Maria Grykin
Choinka z korków po winie
Autor: Re-actor.net Zbierasz korki z butelek po winie? Zamiast gromadzić je szklanych naczyniach, twórczo wykorzystaj ich potencjał: pomalowane na różne kolory stworzą niezwykłe bożonarodzeniowe drzewko. Zdjęcie: Re-actor.net.

Nie lubisz sztucznych choinek, a z różnych powodów przed świętami nie możesz postawić w domu żywego drzewka? Mamy dla Ciebie 16 najbardziej niesamowitych i fantazyjnych pomysłów na oryginalną choinkę. Wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie. Wolisz choinkę z poduszek, papieru nutowego, czy może... z korków po winie? Zobacz, czym jeszcze zaskoczą Cię nasze choinki.

Zamiast tradycyjnej choinki na święta - oryginalne drzewko bożonarodzeniowe

Trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez choinki. Jedni wybierają żywą choinkę na święta, by jej zapach unosił się przyjemnie po całym domu, inni, kierując się przede wszystkim względami praktycznymi, stawiają na sztuczną choinkę. Jeżeli nie chcesz ani żywej, ani sztucznej choinki musisz szukać alternatywy. Dla tych, którzy szukają pomysłu na choinkę w oryginalnej odsłonie mamy kilka propozycji. Zobacz koniecznie, być może w tym roku zamiast tradycyjnej choinki na święta wybierzesz nietypowe drzewko bożonarodzeniowe.

Zamiast tradycyjnej choinki na święta - pomysł na oryginalne drzewko bożonarodzeniowe
Autor: Getty Images W nowoczesnym salonie świetnie będzie prezentowała się taka choinka
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie
KOMENTARZE