Ważne wybory: okna drewniane czy plastikowe

2015-03-12 11:00
Okno drewniane
Autor: Daniel Rumiancew

Każdy inwestor musi podjąć na różnych etapach budowy i wykończenia domu wiele ważnych decyzji, które rzutują na późniejsze użytkowanie budynku. W nowym cyklu "Muratora" przedstawiamy wady i zalety poszczególnych rozwiązań, ich koszty oraz doświadczenia pozostałych inwestorów. Radzimy, jak podjąć szybką i rozsądną decyzję.

Z nowym rokiem rozpoczęliśmy w "Muratorze" nowy cykl "Ważne wybory", który pomoże inwestorom w podjęciu najważniejszych decyzji dotyczących budowy oraz użytkowania domu. W numerze styczniowym porównywaliśmy schody żelbetowe i drewniane, w lutowym radziliśmy naszym Czytelnikom, co wybrać - dom piętrowy czy z poddaszem. W numerze marcowym podpowiadamy, kiedy lepiej zdecydować się na fundamenty tradycyjne, a kiedy na płytę fundamentową. W kwietniowym numerze radzimy, kiedy lepiej zdecydować się na pompę gruntową, a kiedy na powietrzną. W najnowszym majowym numerze - dostępnym w kioskach od 16 kwietnia - pokazujemy różnice między oknami drewnianymi i plastikowymi.

A za miesiąc kolejne ważne decyzje do podjęcia - zapraszamy do lektury!

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie