Okno dachowe najnowszej generacji – FPP-V preSelect MAX

2021-06-21 12:37 Materiał sponsorowany
Okno dachowe FAKRO
Autor: FAKRO

Naturalne światło, świeże powietrze, efektywne wykorzystanie przestrzeni czy poczucie kontaktu z otaczającą przyrodą to czynniki ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia użytkowników budynków. Rozwiązania techniczne opracowane przez FAKRO pozwalają je skutecznie łączyć na poddaszu.

Najnowsze rozwiązania stosowane w oknach dachowych można znaleźć w oknie nowej generacji FPP-V preSelect MAX. Jest to okno uchylno-obrotowe o zwiększonych możliwościach użytkowych. Dwa, oddzielone od siebie, sposoby otwierania okna zapewniają maksimum możliwości i komfortu. Dla jeszcze większej wygody, przełącznik funkcji otwierania umieszczono w dolnej części ościeżnicy.

Otwierając okno uchylnie, wykorzystujemy pełnię jego możliwości. Okno preSelect MAX pozwala nam na jeszcze szersze otwarcie skrzydła – prawie o 30% więcej niż w poprzednim modelu. Zyskujemy dzięki temu dodatkową przestrzeń na poddaszu i swobodę w podejściu do krawędzi otwartego okna, przez co możemy się cieszyć nieograniczonym widokiem na okolicę. Korzystając z funkcji obrotowej, skrzydło okna możemy obracać o 180 stopni. Dzięki temu, po zablokowaniu go zasuwką, wygodnie umyjemy zewnętrzną szybę okna.

Okno dachowe FAKRO
Autor: FAKRO

Komfort codziennego użytkowania jest bardzo ważny, ale podczas projektowania tego okna nie zapomniano również o jego parametrach technicznych. Zadaniem okien dachowych jest nie tylko dostarczenie naturalnego światła na poddasze, ale także  skuteczna termoizolacja. Dzięki innowacyjnej konstrukcji uchylno-obrotowej, okna FPP-V preSelect MAX dostępne są w dużych rozmiarach (nawet 134x140 cm) z pakietem trzyszybowym. Dzięki temu zapewniają jednocześnie obfitość światła na poddaszu i świetny parametr izolacyjności cieplnej.

Okno dachowe FAKRO
Autor: FAKRO

Wśród zalet okien uchylno-obrotowych FAKRO nowej generacji należy również wymienić automatyczny nawiewnik V40P, który umożliwia napływ odpowiedniej ilości świeżego powietrza na poddasze. W oknie zastosowano system topSafe, zwiększający bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe okna, a także technologię thermoPro, która podnosi jakość i parametry produktu. Dopełnieniem zalet nowego okna FAKRO jest możliwość zastosowania różnych dodatków wewnętrznych i zewnętrznych, mogących zadowolić nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie