Okno dachowe najnowszej generacji – FPP-V preSelect MAX

2021-06-21 12:37 Materiał sponsorowany
Okno dachowe FAKRO
Autor: FAKRO

Naturalne światło, świeże powietrze, efektywne wykorzystanie przestrzeni czy poczucie kontaktu z otaczającą przyrodą to czynniki ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia użytkowników budynków. Rozwiązania techniczne opracowane przez FAKRO pozwalają je skutecznie łączyć na poddaszu.

Najnowsze rozwiązania stosowane w oknach dachowych można znaleźć w oknie nowej generacji FPP-V preSelect MAX. Jest to okno uchylno-obrotowe o zwiększonych możliwościach użytkowych. Dwa, oddzielone od siebie, sposoby otwierania okna zapewniają maksimum możliwości i komfortu. Dla jeszcze większej wygody, przełącznik funkcji otwierania umieszczono w dolnej części ościeżnicy.

Otwierając okno uchylnie, wykorzystujemy pełnię jego możliwości. Okno preSelect MAX pozwala nam na jeszcze szersze otwarcie skrzydła – prawie o 30% więcej niż w poprzednim modelu. Zyskujemy dzięki temu dodatkową przestrzeń na poddaszu i swobodę w podejściu do krawędzi otwartego okna, przez co możemy się cieszyć nieograniczonym widokiem na okolicę. Korzystając z funkcji obrotowej, skrzydło okna możemy obracać o 180 stopni. Dzięki temu, po zablokowaniu go zasuwką, wygodnie umyjemy zewnętrzną szybę okna.

Okno dachowe FAKRO
Autor: FAKRO

Komfort codziennego użytkowania jest bardzo ważny, ale podczas projektowania tego okna nie zapomniano również o jego parametrach technicznych. Zadaniem okien dachowych jest nie tylko dostarczenie naturalnego światła na poddasze, ale także  skuteczna termoizolacja. Dzięki innowacyjnej konstrukcji uchylno-obrotowej, okna FPP-V preSelect MAX dostępne są w dużych rozmiarach (nawet 134x140 cm) z pakietem trzyszybowym. Dzięki temu zapewniają jednocześnie obfitość światła na poddaszu i świetny parametr izolacyjności cieplnej.

Okno dachowe FAKRO
Autor: FAKRO

Wśród zalet okien uchylno-obrotowych FAKRO nowej generacji należy również wymienić automatyczny nawiewnik V40P, który umożliwia napływ odpowiedniej ilości świeżego powietrza na poddasze. W oknie zastosowano system topSafe, zwiększający bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe okna, a także technologię thermoPro, która podnosi jakość i parametry produktu. Dopełnieniem zalet nowego okna FAKRO jest możliwość zastosowania różnych dodatków wewnętrznych i zewnętrznych, mogących zadowolić nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie