| muratordom.pl » Łazienka » Wanny i natryski » Przenośne wanny z hydromasażem

Przenośne wanny z hydromasażem

Przenośne wanny z hydromasażem zostały stworzone po to, aby umożliwić Państwu korzystanie z uroków kąpieli na świeżym powietrzu, w gronie znajomych, przyjaciół czy rodziny. Ze względu na pojemność i hydro-przestrzeń stanowią wspaniałe miejsce spotkań i relaksu.

Szkieletem wanny Portable SPA jest lekka i wytrzymała aluminiowa rama. W konstrukcji nie ma elementów drewnianych, drewno, zwłaszcza miękkie w naszym umierkowanym klimacie i przy tak wysokiej wilgotności nie zapewnia żywotności konstrukcji. Drewno stosowane jest jedynie w obudowie, ale jest to twarde, egzotyczne drzewo Teak bądź Sapeli do tego odpowiednio zabezpieczone.
Niecka wanny wykonana jest z akrylu, a nie jak się niekiedy zdarza z ABS-u, wszystkie produkty posiadają pełną laminowaną podłogę która usztywnia konstrukcję i izoluje urządzenie również od dołu, a także izolację niecki i orurowania na bazie pianki PU, również obudowa i podłoga wanny jest izolowana, zapobiega to stratom ciepła wody i wygłusza urządzenie. Taki system izolacji pozwala na zastosowanie masażu powietrznego (tak zwanej kąpieli perełkowej) co jest rzadko spotykane.

Do obniżenia kosztów związanych z podgrzewaniem i utrzymaniem temperatury wody montowane jest sztywne przykrycie wanny wraz z systemem łatwego otwierania. Urządzenia hydromasażu, orurowanie i rozmieszczenie dysz jest tak zaprojektowane aby masaż był odczuwalny jako silny, oczywiście według potrzeby masaż można osłabić bądź dopowietrzyć poprzez regulatory powietrza (jak to najczęsciej się spotyka) oraz poprzez funkcję "Turbo" gdzie dysze dopowietrza kompresor. Całe orurowanie jest wykonane z klejonych rur PVC, gwarantuje to dożywotnią szczelność i zapobiega powstawania syfonów, w których podczas przestojów urządzenia woda daje nieprzyjemny zapach.

W wannie zastosowany został podział miejsc masażowych na sekcje, możemy włączyć masaż tylko w części wanny Portable z której chcemy korzystać. Warto nadmienić, że wanny posiadają rynnę i zbiornik przelewowy, system automatycznego napełniania oraz filtrację bazującą na filtrze piaskowym, jest to bardzo skuteczna filtracja stosowana powszechnie do uzdatniania wody pitnej.
Wszytskie produkty z tej linii posiadają bardzo wysoki standard wyposażenia - radio z Mp3, głośniki, chromoterapię (kolorowe oświetlenie), aromaterapię, elektroniczne sterowanie wraz z programami masażowymi, regulację masażu wodnego i powietrznego, przykrycie z systemem otwierania, schody, poręcze, podział sekcji masażowych. Dużym plusem jest to że te produkty wytwarzane są od podstaw, umożliwia do łatwy dostęp do części, serwisu i umożliwia prace nad udoskonalaniem produktu.

Przeczytaj dodatkowo:
Brodzik podłogowy w nowoczesnej łazience. Jak...

Woda lejąca się z prysznica wprost na posadzkę to coraz popularniejszy widok w nowoczesnej łazience. Jakie...

Wanna wolnostojąca czy zabudowana? Zobacz galerię...

Wanna wolno stojąca staje się coraz bardziej popularna w polskich domach i mieszkaniach. Sprawdzi się nie...

Funkcjonalna bateria wannowa i prysznicowa. W co...

Baterię wannową lub prysznicową należy wybierać starannie. Podczas zakupu baterii łazienkowych warto zwracać...

Jak przygotować i wykończyć podłogę pod prysznic...

Jeżeli nie chcesz w swojej łazience montować tradycyjnego brodzika możesz wykonać prysznic bez brodzika....

Aranżacja łazienki z wnęką - porady i zdjęcia...

Aranżacja łazienki o nietypowym układzie może okazać się nie lada wyzwaniem. Często spotykamy się z problemem...

Wanna akrylowa – instalacja krok po kroku

Zobacz, jak powinien przebiegać montaż wanny, jej poziomowanie i podłączanie syfonu wannowego.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.