Urządzaj z domu. VOX otwiera salon w Internecie

2020-05-07 11:14 Materiał sponsorowany
VOX meble
Autor: Materiały prasowe VOX

Pora na nowe wiosenne otwarcie w VOX. Polska marka wyposażenia wnętrz uruchomiła właśnie Wirtualny Salon na vox.pl, z którego można korzystać, w zgodzie z zaleceniami #zostańwdomu.

Wiosna to tradycyjnie moment rozpoczęcia sezonu remontowego. W tym roku ta inauguracja wygląda jednak bardzo nietypowo. Dostęp do stacjonarnych salonów wyposażenia wnętrz jest utrudniony. Nagłe ograniczenie kontaktów międzyludzkich także nie sprzyjają realizacji planów remontowych.

Poznaj produkty, porozmawiaj z doradcą

Nie wszyscy jednak chcą czy mogą odkładać zmiany w swoich domowych wnętrzach na bliżej nieokreśloną przyszłość. Z myślą o nich VOX uruchomił na swojej stronie internetowej vox.pl Wirtualny Salon.

- Wiemy, że obecna sytuacja zastała wielu z nas w środku mniejszych czy większych domowych rewolucji. - tłumaczy Julita Mańczak, PR manager VOX. -  Planowaliśmy remonty albo byliśmy w ich trakcie. Część z nas wprowadziła się do świeżo zakupionych a jeszcze nieumeblowanych mieszkań. Niemal z dnia na dzień musieliśmy wstrzymać działania związane z urządzaniem wnętrz w tradycyjny sposób. Nasz Wirtualny Salon umożliwia spacer po sklepie, w którym możemy obejrzeć zarówno ofertę mebli, jak i drzwi, podłóg, listew, paneli ściennych czy artykułów dekoracyjnych. Możemy też umówić się na rozmowę online z doradcą albo zacząć od samego początku i zaprojektować wnętrze w programie VOXBOX. To kompletne rozwiązanie umożliwiające urządzenie swoich czterech kątów bez ich opuszczania.

Jak odwiedzić Wirtualny Salon VOX? Wystarczy wejść na vox.pl. Nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Cały proces zwiedzania salonu i zapoznawania się z ofertą, projektowania własnego wnętrza, korzystania z doradztwa, a także finalizacji zakupów odbywa się za pomocą przeglądarki. Wystarczy komputer podłączony do Internetu, aby zobaczyć i zamówić wszystkie produkty marki.

VOX meble
Autor: Materiały prasowe VOX

- Wirtualny spacer wykonany jest w specjalnej technologii, która pozwala na cyfrowe realistyczne odwzorowanie dowolnej przestrzeni. Po takim modelu można się swobodnie poruszać, oglądać wnętrza i ich wyposażenie oraz uzyskiwać dodatkowe informacje na ich temat. Złudzenie autentycznego spaceru po danym miejscu robi naprawdę duże wrażenie - mówi Damian Miziołek, z działu e-commerce VOX.

W trakcie takiego wirtualnego spaceru jednym kliknięciem można uzyskać informacje o produktach, obejrzeć katalog albo skontaktować się z doradcą VOX. Możliwość przeprowadzenia wideo rozmowy z konsultantem za pośrednictwem Google Hangouts jest niezwykle wygodna. Bez wychodzenia z domu możemy spotkać się twarzą w twarz z ekspertem i ustalić wszystkie szczegóły związane z procesem zakupowym. Pracownicy VOX udzielają szczegółowych informacji o wszystkich produktach, podpowiadają też w kwestii wyboru – zarówno podłóg, drzwi, mebli, jak i detali, takich jak tapicerka czy wykończenie.

VOX meble
Autor: Materiały prasowe VOX

- Wiemy, jak ważna w procesie zakupowym jest rozmowa z wykwalifikowanym doradcą, który rozwieje wątpliwości albo pomoże rozwiązać problem. Dlatego zawsze stawialiśmy na kompleksową obsługę i pomoc ze strony naszych specjalistów. - wyjaśnia Damian Miziołek -  W dzisiejszej rzeczywistości, jakże nowej dla nas wszystkich, nasi doradcy wciąż są do dyspozycji klientów. W Wirtualnym Salonie można umówić się na rozmowę z nimi, na konkretny dzień i godzinę. A gdy już dobierzemy produkty odpowiednie do naszych potrzeb, kurier dostarczy je bezpośrednio do naszego domu.

Zaprojektuj sam albo z ekspertem

W Wirtualnym Salonie VOX można skorzystać z doradztwa w zakresie doboru mebli, podłóg, drzwi czy dodatków, ale także ogólnej aranżacji przestrzeni. Klienci, którzy potrzebują kompleksowego wsparcia otrzymują od VOX darmowy projekt wnętrza wykonany w programie VOXBOX.

- Wystarczy, że klient przekaże nam informacje na temat wymiarów pomieszczenia, swoich potrzeb i preferencji, a doradca wykona dla niego projekt „szyty na miarę”. Potem można go wspólnie obejrzeć i dokonywać na bieżąco modyfikacji – mówi Maciej Syroczyński, odpowiedzialny za działanie VOXBOX.

VOX meble
Autor: Materiały prasowe VOX

Narzędzie VOXBOX jest powszechnie dostępne dla każdego na stronie vox.pl. Uruchamiamy je w przeglądarce. W aplikacji możemy odrysować wygląd swojego mieszkania (albo skorzystać z dostępnych wzorów oraz wstępnych aranżacji) i tak przygotowaną przestrzeń zapełnić podłogami, ścianami dekoracyjnymi, meblami czy dekoracjami. Aplikacja na bieżąco wylicza ilość potrzebnego materiału oraz przygotowuje kalkulację. Dzięki temu możemy cały czas monitorować swój budżet.

VOXBOX w połączeniu z dostępnymi bezpłatnie na vox.pl dziesiątkami poradników, materiałów inspiracyjnych czy podpowiedzi produktowych sprawia, że możemy czuć się w pełni komfortowo, podejmując w przestrzeni Wirtualnego Salonu VOX decyzje odnośnie naszego realnego wnętrza. Zaproponowane rozwiązania doskonale oddają idee, jakie od lat towarzyszą marce VOX podczas rozwoju oferty i usług.

VOX meble
Autor: Materiały prasowe VOX

- Wirtualny Salon jest częścią strategii marki VOX. Nie chodzi nam o to, żeby vox.pl był kolejnym sklepem internetowym sprzedającym drzwi, podłogi, meble czy artykuły dekoracyjne. Zależy nam, żeby było to miejsce wyjątkowe w przestrzeni wirtualnej, gdzie ludzie będący w procesie urządzania wnętrz, ale również pasjonaci wzornictwa i projektanci, będą mogli się zainspirować, znaleźć ciekawe produkty i rozwiązania, zapoznać się z praktycznymi poradami. Chcemy, żeby ludzie kreatywni mogli samodzielnie, albo z pomocą doradcy czy dedykowanego projektanta, tworzyć wymarzone wnętrza, na co pozwala jedyna w swoim rodzaju aplikacja VOXBOX. Wirtualny salon łączymy z potencjałem sieci salonów detalicznych VOX i pracujących w niej doświadczonych doradców oraz współpracujących z nami projektantów. Mamy nadzieję, że połączenie tych elementów pozwoli na łatwiejsze i przyjemniejsze realizowanie marzeń o wnętrzach idealnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb – podsumowuje Marcin Bara.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie