Targi Bud-Gryf & Home. Budownictwo i wykończenie domu

2018-03-08 10:24
Targi Budowlane Bud-Gryf
Autor: archiwum muratordom

Targi Bud-Gryf & Home to okazja do zapoznania się z ofertą producentów materiałów budowlanych, instalacyjnych i wykończeniowych. Udział w imprezie zapowiedziało około 150 wystawców. Tegoroczną – 27. edycję organizuje spółka Żegluga Szczecińska. Targi będzie można odwiedzać od 16 do 18 marca.

Organizowany od wielu lat Bud-Gryf to jedyne na Pomorzu Zachodnim targi dedykowane w całości branżom budowlanej, energetycznej i wnętrzarskiej. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz szczecińskich imprez o charakterze targowym. Świadczy o tym fakt, że w roku 2018 Bud-Gryf odbędzie się po raz 27.! Po raz drugi organizatorem wydarzenia jest miejska spółka Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

Targi Bud-Gryf to wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących inspiracji budowlanych, nowych technologii, materiałów i produktów związanych z budową, remontem oraz energią konwencjonalną i odnawialną. W 2017 roku Bud-Gryf rozwija swoją formułę o targi wnętrzarskie HOME, na których znajdziemy dekoracje, wyposażenie i materiały wykończeniowe dla domów i mieszkań.

Oferta około 150 wystawców gromadzi w hali wystawienniczej Międzynarodowych Targów Szczecińskich rokrocznie nawet 8000 zwiedzających! Mamy nadzieję, że w roku bieżącym nie będzie inaczej. Tym bardziej, że jedyne w naszym regionie targi budowlane i energetyczne są świetną okazją do promocji firm, zwiększenia efektywności sprzedaży, budowania relacji z potencjalnymi klientami i partnerami ze świata biznesu. Już dziś wiemy o obecności firm prezentujących m.in. nowoczesne techniki grzewcze, materiały budowlane, budownictwo energooszczędne, pokrycia dachowe, stolarkę otworową, chemię budowlaną, wyroby z kamienia, ogrodzenia, kominki, instalacje solarne. Nowym, zauważalnym trendem, jest obecność na targach coraz większej liczby firm z tzw. sektora smart-home. Inteligentne domy, bramy wjazdowe, czy wyposażenie stają się coraz bardziej popularne i pożądane. Co ciekawe, podczas tegorocznej edycji targów Bud-Gryf & Home swoją ofertę na dużym, wspólnym stoisku zaprezentuje aż 29 firm z Niemiec!

Program targów to jednak dużo więcej niż tylko prezentacje wystawców w skrzętnie przygotowanym labiryncie stoisk. To także konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu" współorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego i Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny oraz Giełda Kooperacyjna, która służy nawiązywaniu kontaktów z potencjalnymi partnerami. Zasady są banalnie proste – przedsiębiorcy spotykają się i poznają wzajemne oczekiwania podczas wcześniej umawianych 30-minutowych rozmów stolikowych, które w zupełności wystarczają do zapoznania się z ofertą i określenia szans na podjęcie współpracy.

Po 30 minutach dzwonek informuje o kolejnej rozmowie. Giełda daje uczestnikom możliwość podjęcia pierwszych rozmów z potencjalnymi kooperantami, dostawcami, podwykonawcami, inwestorami i pośrednikami handlowymi. Jest szansą na rozwój i nawiązanie nowych, cennych biznesowych kontaktów. Giełda kooperacyjna organizowana jest przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP.

Targi Budowlane Bud-Gryf
Autor: archiwum muratordom

Tegoroczną nowością jest również Strefa Start-Up. Będzie to specjalne miejsce, gdzie swoje produkty i usługi zaprezentują przedsiębiorcy, którzy działają na rynku nie dłużej niż 2 lata i – przede wszystkim – realizują zawodowo ciekawe, nowatorskie pomysły i rozwiązania w branżach objętych imprezą targową.

Nie zabraknie również pokazów sprzętu, szkoleń branżowych skierowanych do profesjonalistów i możliwości uzyskania porad ekspertów.

Targi Bud-Gryf & Home odbędą się w hali MTS przy ul. Struga 6-8 od 16 do 18 marca 2018. Organizator zachęca do udziału w targach zarówno klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych!

Patronatami 27. edycję Targów Bud-Gryf objęli Prezydent Miasta Szczecin, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa.

Więcej informacji na stronie internetowej www.bud-gryf.pl

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie