Dom dla dzieci. Pomysły na aranżację pokoju dziecka

Pokój dla dziecka
Autor: archiwum prywatne Jest dziewczęcy dzięki białym mebelkom oraz dodatkom z wzorem kwiatów i w kolorze fuksji. Charakteru dodaje mu czarna tapeta, stylowy fotel, a także bardzo dekoracyjny żyrandol

To z myślą o dzieciach zwykle buduje się dom. Co robią inwestorzy, żeby z ich wymarzonego domu dzieci też miały frajdę? Zapytaliśmy o to naszych Czytelników. Pomysłów na ten najważniejszy, najbliższy świat dziecka jest wiele.

Aranżacj pokoju dla dziecka - miejsce zabawy, nauki i rozwoju dziecięcych pasji

Gdy zaczynamy wykańczać nasz upragniony dom, od początku wiemy, co na pewno się tam znajdzie. Coś, co sprawi, że będziemy wiedzieli, że warto było budować. Urządzamy pokój dzienny, starannie wybieramy dodatki do sypialni.

A co z pokojem dziecka? Wystarczy miejsce do spania i biurko? Na taki scenariusz żadne z rodziców się nie zgodzi. Każdy potwierdzi, że dziecko ma prawo do własnej przestrzeni, w którym będzie się dobrze czuło, miało miejsce do zabawy, nauki, rozwijania zainteresowań. To tam dzieci spędzają najwięcej czasu – bawią się, uczą, przyjmują swoich małych gości.

Zobaczcie i przeczytajcie w najnowszym numerze miesięcznika Murator 6/2015 o tym, jak urządzili pokoje dziecięce nasi Czytelnicy.

ZOBACZ TEŻ: Dekoracje do pokoju dziecka - trójwymiarowe obrazki

Dekoracje do pokoju dziecka - trójwymiarowe obrazki
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE
Katarzyna Laskoń
|

super meble znalazłam od firmy Happy Babies !

J.Piotrkowicz, Ładne Wnętrze
|

ciekawy pomysł